Програма «Життя міста»

У розділі: 19420 відео | АрхівRSS
Представники Цивільного корпусу «Азов Полтава» шукали винних у смертях від крижаних брил
204

Представники Цивільного корпусу «Азов Полтава» шукали винних у смертях від крижаних брил

Під час відлиги у Полтаві крижані глиби забрали життя 2 жінок. Вони впали на перехожих і травмували їм голови.69-річна жертва померла у кареті швидкої, 22-річна - в лікарні. Представники Цивільного корпусу «Азов Полтава» впевнені,-трагедії сталися через байдужість комунальних служб.

Дмитро Лукашенко, нач. штабу Цивільного корпусу «Азов Полтава»
«Я не считаю нормальным, что девушка 22 лет, умирает на асфальте под домом из-зи того, что кто-то себе в карман положил деньги и поехал отдыхать на море. Для меня это ненормально»

Небайдужі розповідають,- напередодні намагалися знайти винних у смертельних випадках, тому звернулися до комунального підприємства ЖЕО№2. Вони вимагали відповіді на питання-хто понесе покарання за ці трагедії. Але імена винуватців їм так і не повідомили, а сказали,- відповідь буде не раніше, ніж за 15 днів. Тож вони вирішили,5 лютого з 8-ої ранку заблокувати роботу комунального підприємства, щоб якнайшвидше дізнатися, коли все ж винуватців покарають. Втішної відповіді знову не отримали, бо працівники ЖЕО№2 кажуть,- зараз розслідують ці випадки.
 «Занимаются юристы расследованием. Создана группа, вызывают нас в разные организации, полностью всем занимаемся, расчисткой снега, нам сейчас дают технику.-После того, как всё посыпалось? Мы знаем, что вчера бюджет был выделен. Нам нужен ответ.-Им занимаются юристы, прокуратора, милиция, как я Вам могу дать конкретный ответ»

Представники Цивільного корпусу «Азов Полтава» впевнені,-розгляд резонансної справи затягують навмисно. Це роблять для того, щоб винуватці трагедій не понесли покарання.

Олексій Комаров, старшина Цивільного корпусу «Азов Полтава»
 «Его сейчас всеми силами пытаются замять, как это обычно и бывает. Вчера депутаты приняли бюджет для ЖЕКов и вырисовывается такая схема-тянули до последнего с принятием этого бюджета, пока сосульки сами не попадают, но если бы не смерти этих 2 женщин, дотянули бы до марта. Выделилось и раздеребанились, как это обычно бывает»

Полтавці налаштовані рішуче,-кажуть,-якщо найближчим часом їм не повідомлять імена винуватців смертей, вони будуть звертатися до міліції та прокуратури Києва. Якщо на місцевому рівні не вдається знайти справедливості та винних, то фахівці столиці з цією ситуацією впораються.