Програма «Життя міста»

У розділі: 19420 відео | АрхівRSS
Депутати знову обговорювали бюджет
112

Депутати знову обговорювали бюджет

Аби обговорити бюджет, депутати зібралися вже сьоме. На засіданні постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів обранці розглядали доходну частину бюджету. На початку засідання депутати від фракції БПП "Солідарність" висунули пропозицію включити до порядку денного питання про витратну частину бюджету. Але не всі учасники засідання це підтримали, після чого розпочалася палка дискусія.

Олександр Шамота, депутат міськради, голова фракції «Партія простих людей»
"у нас включене до порядку деннного питання бюджету, воно найголовніше "

Григорій Сахно, голова постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів
" я запропонував: давайте завершим доходну частину повністю "

Андрій Матковський, депутат міськради, голова фракції БПП «Солідарність»
"більше двох тижнів, коли нам перший раз дали бюджет, в нас вже сесія скоро має бути - 16 числа сесія, 04.58
ми за 2 тижні не розглянули жодного питання нормального "

Голова фракції Блоку Петра Порошенко «Солідарність» Андрій Матковський зауважив, що потрібно акцентувати увагу на першочергових питання, а не відволікатися на другорядні та технічні.

Андрій Матковський, депутат міськради, голова фракції БПП «Солідарність»
" мільйонів від тих позицій, до речі, ми їх теж не бачимо - приватизація майна, приватизація землі, орендно-комунальної власності - оце ми маємо по-перше розглянути. Друге: ми маємо розглянути питання податків, на які ми впливаємо, це податок на нерухомість, ми маємо подивиться, як там наші підприємтва будуть сплачувати на єдиному податку і є там питання податку на землю "

Обранці від фракції Блоку Петра Порошенко "Солідарність" наголосили: процес розгляду бюджету навмисно затягується, через що депутати позбавлені можливості зважено обговорити важливий фінансовий документ Полтави.

Олександр Шамота, депутат міськради, голова фракції «Партія простих людей»
"Вы затягивали, почему Вы на прошлой комиссии не рассматривали видаткову частину, чому ви перенесли її в кінець? Ви ставили це на голосування ? (Сахно) - Конєшно. (Шамота) Коли? Коли це було? (Сахно) Ми з Вами домовилися, що розглядаємо дохідну, потім росхідну. (Шамота) Шо заважає нам росхідну частину розглядати?  ви до бюджету не дійдете, а потім вам в зал винесуть бюджет і скажуть: "голосуйте" і скажуть: "ви, падлюки, не проголосували". (Сахно) Ви спеціально затягуєте. (Шамота) Я затягую??? Ви формуєте порядок денний, я Вам нагадаю, як голова комісії "

Андрій Матковський, депутат міськради, голова фракції БПП «Солідарність»
" нас знову втягують в дискусію, чим повинна займатися Верховна Рада "

Після того, як потроху вгамувалися пристрасті, депутати продовжили розгляд доходної частини бюджету. Обранці ознайомилися з програмою допомоги поліції на 2016-2020 роки та рекомендували її на розгляд на наступній сесії міськради. Обговорили й питання про житлове будівництво, про продаж комунального майна та інші. Питання, пов'язані з витратною частиною бюджету, цього дня на комісії не розглядали. Як зауважив голова постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів Григорій Сахно, до обговорення цього питання не були готові начальники профільних управлінь та розпорядники коштів.

Григорій Сахно, голова постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів
" немає у членів комісії не надані документи росхідної частини, не підготовилися до цієї комісії ті розпорядителі коштів, тому я считаю, шо це буде неправильно "

Депутати зберуться на чергове засідання комісії у вихідні, а також обранці готові працювати майже щодня, аби встигнути розглянути витратну частину бюджету до наступної сесії міськради.