Програма «Життя міста»

У розділі: 19419 відео | АрхівRSS
Депутати від БПП" Солідарність" не залишають  полтавців наодинці з проблемами
154

Депутати від БПП" Солідарність" не залишають полтавців наодинці з проблемами

Олександр Нос, депутат Ленінської райради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" постійно чує скарги від жителів міста на безвідповідальну роботу комунальних служб. Люди жаліються народному обранцю,-не працюють ліфти, течуть дахи багатоповерхівок, обвалюються стіни, але займатися та вирішувати ці проблеми комунальники не поспішають. Після таких зверень депутати намагаються допомогти полтавцям самотужки. А ще,-розповідає Олександр Нос,-люди занепокоєні відміною пільгового проїзду.

Олександр Нос, депутат Ленінської районної в місті Полтаві ради ( фракція БПП "Солідарність")
«Я, як депутат, уже писав звернення щодо відновлення пільгового транспорту, який ходить на Дублянщину та Крутий Берег і вже отримав відповідь. Але вона мене не влаштовує, тому ми надалі будемо працювати над цим питанням і думаю, що ми його вирішемо»
«Те, що буде стосуватися наших сил, те, що зможемо без звернень до міської влади, служб, те будемо своїми силами робити»

Приймає депутат громадян в Ленінській райраді у 206-му кабінеті першої п»ятниці місяця з 16 до 18 години. Повідомити про проблеми, які Вас хвилюють, чи поставити питання також можна за номером: 099 52 27 997. А Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" зазначає,- вирішує негаразди, з якими стикаються місцеві не тільки відповідно до встановленого графіку, а і тоді, коли зручно .

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради ( фракція БПП "Солідарність")
 «Кожен бажаючий може або зателефонувати в інший день для того, щоб ми зустрілися не в приймальні, а десь в місті для обговорення болючих питань, тому що з першого дня обрання депутатом були різноманітні звернення, як від студентів, так і жителів, стосовно протікання криші, допомогі в пільговому проїзді, захисті прав та інших.»

Депутат наголошує,- не залишає полтавців наодинці з проблемами, а миттєво реагує та вирішує їх. Повідомити про негаразди, які Вас турбують можна за номером 050 27 99 714, або за адресою вул. Сковороди 1/3 в 1 гуртожитку аграрної академії. Приймає депутат громадян -щоп"ятниці з 14 до 19 години.