Програма «Життя міста»

У розділі: 19419 відео | АрхівRSS
Партиципаторний бюджет  наступного року може  запрацювати  і в Полтаві
171

Партиципаторний бюджет наступного року може запрацювати і в Полтаві

Полтавці можуть самі зайнятися благоустроєм міста. Наприклад, запропонувати будівництво нового дитячого майданчика чи притулоку для тварин, проведення конкурсу. На реалізацію задуму ініціаторам виділить кошти міська влада. А точніше Бюджет участі або партиципаторний бюджет. Відповідне положення вже затвердили на сесії в минулому році. Нинішнє завдання робочої групи з питань партиципаторного бюджету створити програму, яка втілить його у життя.

Оксана Деркач , депутат міської ради (голова фракції «Рідне місто»)
"Програма передбачає 2 фінансових складових. Одна - це безпосередньо вказаний відсоток коштів, які повинні бути закладені в бюджеті на реалізацію проектів, які подають мешканці. Але це не в цьому році. І сума, яка необхідна для проведення промоційної кампанії. "

На промокампанію доведеться викласти ні багато ні мало - 60 тисяч гривень. Сюди будуть включені різноманітні соціальні ролики, організація суспільних заходів, створення програми для онлайн голосування. За створення логотипу вже взявся студентський мер Олександр Глазов разом з вузівцями.

Олександр Глазов , депутат міської ради (фракція БПП «Солідарність»)
" Основною масою, яка буде користуватися цією програмою буде молодь. Вона має безліч проектів, вже цікавиться даною програмою бюджету участі. Великий попит, вважую, буде серед молоді. "

Депутати переконані програма - стане новим механізмом взаємодії влади і громади. Кожен полтавець матиме можливість долучитися до облаштування міста. В майбутньому, якщо програму реалізують