Програма «Життя міста»

У розділі: 18314 відео | АрхівRSS
В Полтаві відбулась звітно-виборна конференція міської організації ВО "Батьківщина"
357

В Полтаві відбулась звітно-виборна конференція міської організації ВО "Батьківщина"

Відбулась звітно-виборча конференція міської організації всеукраїнскього об"єднання "Батьківщина". На зустрічі були присутні 35 із 41-го із запрошених учасників. Піля обрання лічильної, мандантної, редакційної комісіїй, секретаріату, перед учасниками звітував голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» Валерій Тесленко. Він зазначив, що попри те, що минулий рік був важким, міській організації "Батьківщини" вдалося зберегти потужний кістяк, а також залучити до лав організації нових представників.

Валерій Тесленко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»
"сьогодні дуже важливий день для міської організації ВО «Батьківщина». По-перше, ми підводимо підсумки за рік, це був для нас дуже непростий рік, по-друге, ми будуємо плани подальшої роботи. Ми, міська організація партії «Батьківщина» очистилися і в нас залишилися тільки кращі з кращих. Приємний той момент, що до лав нашої партії вступають молоді кадри, такі, як Антон Крилов, Ольга Сарайчук, Анатолій Шаповал. Ще немаловажно те, що ми зберегли потужний кістяк нашої організації, це такі люди, як Рудич Анатолій Іванович, Клименко Анатолій Юрійович, Резвина Олена Василівна "

Заслухавши звіт голови міської організації "Батьківщини", контрольно-ревізійної комісії, бюро міської організації, перейшли до обрання нового керівництва міського осередку. Роботу органів було визнгано задовільною. Піля ретельного аналізу та обговорення головою міської організації "Батьківщини" було повторно обрано Валерія Тесленка. Також сформували новий склад бюро міської організації, контрольно-ревізійної комісії. Учасники конференції ухвалили звернення до Верховної Ради щодо змін до Конституції, а саме: Батьківщина не підтримує зміни до основного закону держави в частині надання Донбасу особливого статусу.

Як зазначив голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» Валерій Тесленко, члени "Батьківщини" вибороли депутатські мандати у міськраді, аби мати вплив на процеси, що відбуваються в місті.

Валерій Тесленко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»
"важливий є той факт, що під час минулих виборів до місцевих рад ми до місцевої влади довели достатню кількість своїх представників, аби достатньо впливати на життя міста. Попереду у нас дуже багато роботи, але я переконаний, що ми з нею впораємось "

Представники міської організації "Батьківщини" сповнені енергіі задля подальшої розбудови нашого міста, для цього є необхідний потужний потенціал, - переконаний Валерій Тесленко.