Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Стрічку «Іловайськ. Лицарі неба»   12 лютого презентували і в Полтаві
180

Стрічку «Іловайськ. Лицарі неба» 12 лютого презентували і в Полтаві

«Увага всім, хто має зв'язок, ….., передай побратиму, в якого відсутній зв'язок, нам обіцяють коридор»
Коридор смерті - саме так іменують «зелений» коридор бійці полку «Дніпро-1», в якому полягло сотні українських силовиків від куль ворожої зброї, серед яких і 15 їхніх товаришів. Саме про цих 15 загиблих бійців полку «Дніпро-1» і знятий документальний фільм реквієм «Іловайськ. Лицарі неба».
 Дмитро Панков, відеооператор, режисер монтажу
 «Нам на встречу пошли штаб національного захисту Дніпропетровської області и полк «Днепр-1». Они нам оказували помощь в схемках фильма, они хотіли оставить память о своих ребятах»
Над зйомками фільму реквієм знімальна група працювали кілька місяців, головними героями документального фільму стали родичі та побратими загиблих у Іловайську бійців . До стрічки також увійшли кадри відзняті на телефони самими тими, кому пощастило вижити.
 Катерина Стрельченко, режисер стрічки «Іловайськ. Лицарі неба»
«Ми не пытались снять какой-то блокбастер, рассказать об Иловайской трагедии объективно, потому что это была бы совсем другая работа. Это небольшей срез исторических событий, которые произошли в конце лета 2014 года»

На думку командира полку «Дніпро-1» В’ячеслава Печененка: таких величезних втрат в боях за Іловайськ можна було б уникнути, аби не вторгнення ворожих військ.
 В’ячеслав Печененко, командир полку «Дніпро-1», полковник поліції
«З тих моментів інформації, якою зараз володіємо, до таких моментів привело недолуге керівництво, на той час, збройних сил...»
"...які своєчасно не зупинили вторгнення російських військ"
Знімальна група студії «12-й кадр» зі стрічкою «Іловайськ. Лицарі неба» продовжить і далі подорожувати містами України, щоб якомога більше людей пам’ятали та знали наших захисників в обличчя. А вже навесні цього року знімальна група планує презентувати фільм реквієм про загиблих у боях за Піски.