Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Постійна депутатська комісія обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
91

Постійна депутатська комісія обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

Торік наприкінці грудня Кабінет Міністрів України прийняв Постанову відповідно до якої рішення про надання компаніям дозволу на видобуток нафти на території певної області, будуть не депутати облради, а Державна служба геології та надр України. Народні обранці Полтавської обласної ради обурені цим документом. Згідно з ним, громади на території яких видобувається нафта не отримають грошей від компаній.

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради
 «Ми не знаємо, хто приходе, кому будуть надаватися ці дозволи, які це фірми. Ми вже розглядали заборгованість до державного бюджету, знову хочуть, щоб зайшли не зрозуміло які фірми, які не мають грошей, інвестицій, структури, фахівців. Нашу землю Київ Кабмін дере банить далі»

Члени постійної депутатської комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр кажуть,- вже написали звернення до Кабміну, щоб вони скасували дану постанову. Нині чекають на відповідь.

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради
 «Зверталися ми, Сумська, Харківська обласна рада. Хочемо ініціювати зібрання депутатів на території яких іде видобуток в першу чергу нафти і газу Полтавщина, Сумщина, Харківщина, Івано-Франківськ, Львівська область. Хочемо, щоб на базі Полтавської області сформувати і звертатися колегіально до Кабміну, Верховної Ради, щоб вирішити це питання»

Депутати зазначають,-якщо бажаної відповіді від Кабміну не отримають, будуть звертатися до суду.