Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Полтавські великі платники податків тепер сплачуватимуть їх до рідного регіону
110

Полтавські великі платники податків тепер сплачуватимуть їх до рідного регіону

Великих платників податків нашої області та Чернігівщини відтепер повністю обслуговуватимуть у Полтаві. Їм більше не доведеться їхати до Києва щоразу, коли знадобиться якась інформація чи щоб надати звіти. Спростив цей процес Офіс великих платників податків, який відкрили у нашому місті. Перший день роботи закладу побачив і голова державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Роман Насіров, голова Державної фіскальної служби України
"Ми вирішили створити тут нормальні, правильні умови для бізнесу, який може сюди приходити, може консультуватися. У кожної компанії буде своя контактна особа. В Євпропі це називають каунт-менеджер, тобто персональний консультант."

Через відсутність в нашому регіоні Офісу великих платників податків, тільки за останні три роки півсотні підприємств Полтавщини вели свою фінансову діяльність у столиці. Відповідно і туди, а не до рідного міста, сплачували податки.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
"51 підприємство за 3 роки було знято і переведено до Київського офісу. Це приблизно 9,5 млрд податків, які сплачені нашими підприємствами і приблизно 730 млн, які могла б Полтавщина отримати додатково на соціально-економічний розвиток."

Нагадаємо, великими платниками податків є юридичні особи, у яких дохід від усіх видів діяльності за останні чотири квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень. Для їх обслуговування з початку року в Україні відкрили 5 нових управлінь. Всього існує 7 офісів великих платників податків.