Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
Петиція до міськради щодо того, щоб господарі собак прибирали за своїми улюбленцями на вулицях міста, набрала потрібних голосів
141

Петиція до міськради щодо того, щоб господарі собак прибирали за своїми улюбленцями на вулицях міста, набрала потрібних голосів

Весна - чудова пора, пора квітів, пташок прогулянок на свіжому повітрі . Головне - не втрапити у халепу - у вигляді продуктів життєдіяльності тварин. Коли розтанув сніг - зауважують полтавці, стало не можливо спокійно прогулюватися парками - адже наткнутися на собачі фекалії можна навіть на тротуарі. Люди обурені таким ставленням власників чотирилапих, вважаючи їхню байдужість неповагою до оточуючих.
«Так, я не задоволена, оце йдеш і всюди собачі сліди. Звісно, кожен повинен за своєю твариною прибрати, я так думаю»

«Дуже обурює, я вважаю, що міська влада має вжити якихось заходів, щоб цього запобігти, це дуже не приємно»

«Звичайно це погано, але як з цим боротися – я, наприклад, не знаю»))

З проханням зобов'язати власників собак прибирати за своїми тваринами під час прогулянки полтавці звернулися до депутатів міської ради з петицією. Вона уже набрала 306 електронних підписів з 250 необхідних, і наразі знаходиться на розгляді в обранців.
Але яким би не було їх рішення , за своїми чотирилапими улюбленцями все потрібно прибирати і без вказівок і штрафних санкцій , - вважає власниця той-тер'єра Тетяна. Вона переконана: чистота в місті починається з кожного з нас.

 Тетяна Сорокіна, власниця собаки
«Если ты завел себе такое чудо, то ты несешь за него ответственность, в том числе и на улице. На данный момент существует множество средств, в каждом зоомагазине можно приобрести пакет или совочек, который поможет это сделать без проблем»

Байдужість власників собак- це не просто питання естетики, а й у перш чергу гігієни. Адже собачі екскременти наражають оточуючих на небезпеку. Це- говорять фахівці, розсадник небезпечних для здоров’я людини паразитів.

 Антон Шпірко, лікар ветеринарної медицини
«Оскільки тварина справляється на землю, на дитячих майданчиках. Діти граються, потім руками це тягнуть до рота. І виходить пере зараження, від тварини до людини уже…»  «… дуже тяжко хворіють діти, дуже тяжко…»«…дорослі також хворіють, але більш в легкій стадії»

На сьогодні питанням прибирання відходів за своїми домашніми тваринами в Полтаві не опікується жодна комунальна установа, тож чистота рідного міста та здоров’я оточуючих поки що залишається на совісті самих полтавців.