Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
В Полтаві розпочав свою роботу проект «Школа волонтерів»
212

В Полтаві розпочав свою роботу проект «Школа волонтерів»

1-го березня в Полтаві розпочав свою роботу проект «Школа волонтерів». Безкоштовні заняття триватимуть протягом 3 місяців. На них, учасники пройдуть тренінги та отримають знання та вміння, які необхідні для волонтерської роботи -з цивільного захисту, протипожежної безпеки, основ самооборони, військової підготовки та інших дисциплін. Головна умова,-кажуть організатори, мінімум теорії, максимум практики.

Анатолій Безпалюк, директор «Обласного молодіжного центру» Полтавської обласної ради
 «Однією із мотивації і задача-створення відповідальної сучасної молодої людини, яка буде нести відповідальність за своє життя, так і за оточуючих. Небайдужа людина, яка буде не тільки благодійністю займатися і буде приймати участь в різних заходах і проектах. Це громадянське суспільство, яке буде вже сьогодні будувати нашу країну»

Віктор Попруга, заст. нач. навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД Полтавської обл.
 «В лекціях, які будемо проводити, практичні заняття для подальшого розвитку волонтерського руху, за 2 місяці волонтера нічому не можна навчити, тільки дати знання, все інше вони повинні добувати самі, створивши ГО, добровільні формування, приймати участь в ліквідації НС»

Загалом, в проекті беруть участь близько сотні майбутніх волонтерів. Вони впевнені,-отриманий досвід допоможе їм в майбутньому.

Вікторія Буцька, учасниця «Школи волонтерів»
 «Навчимося, як правильно поводитися в різних ситуаціях та як потрібно спілкуватися з різними людьми»
 «Сподіваюся, на цьому проекті я здобуду дуже багато знань і в подальшому зможу допомагати людям»

Маргарита Лубкова, учасниця «Школи волонтерів»
 «Пройти «Школу волонтерів» саме для мене є дуже корисним. Я думаю багато знань, яких я тут здобуду, багато навичок, яким навчуся буду передавати до волонтерів»

Отримані знання, учасники продемонструють на практиці, під час офіційного закриття проекту на березі Ворскли. А після успішного проходження тренінгів та складання тестів волонтери одержать сертифікати