Програма «Життя міста»

У розділі: 16826 відео | АрхівRSS
На жіночий форум до Полтави з`їхалися активістки майже з усіх куточків області
123

На жіночий форум до Полтави з`їхалися активістки майже з усіх куточків області

Близько 100 активісток з різних куточків області з»їхалися до Полтави аби обговорити проблеми, з якими стикаються представниці жіночих громадських організацій. Крім того, на засіданні підбили підсумки проекту «Активізація участі жінок Полтавщини в суспільно-економічних процесах».

Людмила Стельмах-Кучеренко, президент Полтавського медіа-клубу
«На думку представниць жіночих громадських організацій жінки в політичному, економічному житті, їхній потенціал використовується досить слабо. Щоб наголосити на проблемах жіночого лідерства, жіночого підприємництва, жінок у миротворчому руслі це надзвичайно важливо, поговорити про проблеми жінок тимчасово переміщених осіб і проводиться такий форум»

Вікторія Курилко, голова Полтавської спілки жінок «Чураївна»
«Після пленарного засідання всім учасникам буде запропоновано прийняти участь в декількох секціях-Жінки і підприємництво, участь жіноцтва Полтавщини в міжнародних жіночих процесах, секції жіноче лідерство, секція для журналістів і ми запросили вимушених переселенців»

В рамках форуму презентували календар «Жіноче обличчя Полтавщини 2016». На його сторінках, журналістки, викладачі, волонтерки та інші. Головна умова, за якою обирали жінок-активна громадська позиція. Олена Якубенко-одна із тих, чий портрет можна побачити на календарі.

Олена Якубенко, заст. голови Полтавської спілки жінок «Чураївна»
 «Комісія вирішила так, я не можу сказати, що це моя ініціатива. Можливо тому що я є викладачем зі стажем, більше 20 років академії, займаюся політичною діяльністю, громадською. На нашій совісті гендерний і жіночий рух Полтавщини за останні 15 років»

Наступний форум для жінок,-зазначають організатори, відбудеться восени.