Програма «Життя міста»

У розділі: 15266 відео | АрхівRSS
Бібліотекарі, педагоги та студенти допомагали абітурієнтам визначитися із майбутньою професією
127

Бібліотекарі, педагоги та студенти допомагали абітурієнтам визначитися із майбутньою професією

Анна Бойко навчається в 10 класі, але про те, ким бути в майбутньому, думає вже зараз. Дівчина розповідає -найбільше їй подобаються гуманітарні науки, тому професію офиратиме саме із цієї сфери. Щоб не помилитися, Анна завітала на дискусію "Як зробити правильний вибір".

Анна Бойко, учениця 10 класу, ЗОШ №34
"Журналістика мене більше цікавить. Але ще думаю.
Професія -це те, чим людина займається все своє життя. І вона повинна обирати своїм серцем."

Так само, як і Анна, радить обирати професію й Наталія Рисенко, завідувач відділом соціокультурної роботи бібліотеки імені Олеся Гончара. Не цікава робота не приносить ні радості, ні задоволення. До того ж, вона може стати причиною стресу. Тому не варто нехтувати своїми вподобаннями, -додає фахівець.

Наталія Рисенко, завідувач відділу соціокультурної роботи бібліотеки ім. О.Гончара
"Я думаю, что нужно слушать своё сердце, прежде всего. И постаратся быть жёстким в том решении, которое ты принимаешь сам. Чтобы те обстоятельства, которые тебя окружают, не могли на тебя повлиять."

А для студента Андрія Павлюка такі переживання вже давно позаду. Сьогодні він здобуває юридичну професію. Юнак зізнається -обирав між правом і економікою. Але бажання допомагати людям перемогло.

Андрій Павлюк, студент ІІ курсу Полтавського юридичного інституту
"Мене цікавлять Закони, мене цікавлять інші нормативні акти. І саме ця допомога людям, коли доля людини в твоїх руках -це найбільше щастя і коли ти допомагаєш людині стати на правильний шлях і вирішити якісь проблемні питання."

Панельна дискусія "Як зробити правильний вибір абітурієнту" тривала близько години. Бібліотекарі, педагоги та студенти встигли розповісти те, як вони визначалися із вищим навчальним закладом, хто допоміг та яких порад варто прислуховуватися.