Програма «Життя міста»

У розділі: 16823 відео | АрхівRSS
До дня Сміху і дня народження  Миколи Гоголя традиційно вручили щорічні премії
174

До дня Сміху і дня народження Миколи Гоголя традиційно вручили щорічні премії

Першого квітня у Полтаві відзначають не лише День сміху, а й іменини видатного земляка, талановитого письменника Миколи Гоголя. Традиційно біля пам"ятника митцю для вручення щорічної премії, що носить його ім"я зібралися сотні полтавців. Вони кажуть - пишаються, що у їхньому краї народилась така визначна постать.
" Літератор, наш земляк, дуже поважна людина, який написав дуже багато творів. Такі, як «ВІЙ», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». "

" Це митець нашого краю, який створив безліч творів.
 «На хуторі поблизу Диканьки» , які ми ознайомились в школі. Дуже глибоко історією, написанням творів я не цікавилась, але в майбутньому я прочитаю. "

"Багато українського гумору, багато українських мотивів у його творах.
Цього письменника шанують по всьому світі, не тільки по Україні. "

Здобути премію імені Миколи Гоголя цьогоріч виявили бажання понад 60 молодих людей. Свої роботи вони представляли у жанрах есе, нарис, оповідання, вірш, поема, ода чи п»єса. Конкурс проводився серед трьох вікових категорій - це молодша, середня і старша. У кожній із них переможці 1-х - 4-х місць отримали грошові винагороди - від 1,5 до 800 гривень. А 9 учасників, за рішенням журі, отримали заохочувальні премії по 500 гривень.

Карина Войтенко , лауреат заохочувальної премії
" Цю премію я отримала за свій вірш, який вшановує творчість М.В. Гоголя.
 Його народження, те, як він навчався в різних закладах, як він їхав до Росії, їхав в різні країни і про його твори. "

Мер Олександр Мамай наголошує - кількість учасників зростає з кожним роком, це великий плюс. Тому міська влада вирішила збільшити цього року і суми нагород.

Олександр Мамай , міський голова Полтави
" Сьогодні вкладати кошти в наших дітей в наших дітей, майбутнє нашого міста і країни - це найбільший пріоритет. Сьогодні, ви звернули увагу, діти отримали нагороди. В понеділок вони вже отримають їх на картки, ці кошти закладені в бюджеті. "

Завершились урочистості покладанням квітів до пам»ятника Миколі Гоголю.