Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Полтавщина 9-та за рівнем зарплати
221

Полтавщина 9-та за рівнем зарплати

Найвищий рівень оплати праці, говорять статисти, у працівників добувної промисловості і з розроблення кар’єрів, де заробІтна плата перевищує середній показник області майже вдвічі і становить 5тисяч 420 гривень, з виробництва хімічних речовин та продуктів нафтопереробки -на таких підприємствах працівники отримують більше 4 тисяч гривень на місяць. Але загальний середній показник дещо нижче.

 Тетяна Охріменко
 нач.відділу статистики праці ГУ статистики у Полтавській обл.
"Середня номінальна заробітна плата штатного працвника за квітень 2013 року становила 2941, що у 2,6 рази вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи."

Найнижчий рівень заробітної плати спеціалісти помітили на виробництвах із переробки деревини, виготовлення паперу та поліграфічної діяльності. Текстильна практика також має невисокі показники, як і сфера мистецтва, спорту, розваг та відпочинку. Та все ж-таки, говорить Тетяна Охріменко, середній розмір зарплати області був вищим за прожитковий мінімум. Цей показник дев’ятий в Україні.

"У 6 з них заробітна плата перевищувала середнью по області... найнижчий рівень заробтної плати спостерігався у Козельщинксьому, Пирятинському, Чутівському, Решетилівському, Котелевському та Семенівському районаї."

А ось перше місце у рейтингу середніх заробітних плат в Україні, вже вкотре посідає столиця.