Програма «Життя міста»

У розділі: 15263 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшло масштабне спортивне свято- «Всеукраїнський Велодень»
189

У Полтаві пройшло масштабне спортивне свято- «Всеукраїнський Велодень»

Вже всьоме у Полтаві пройшло масштабне спортивне свято- «Всеукраїнський Велодень». За традицією велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту ,щоб розповісти про переваги здорового способу життя. А також, щоб продемонструвати альтернативу міському транспорту.

Людмила Калаптуровська, директор Полтавського обласного центру «Спорт для всіх»
«В этом году мы немного поменяли маршрут. Всё-равно это будет по спальным районам города Полтавы от Корпусного парка, ул. Октябрской через Половки, Алмазный т финиш на улице Южной в парке»

Цьогоріч, у Всеукраїнській акції взяли участь понад 1000 полтавців та представників з інших міст. Учасник веломарафону Ростислав Царенко розповідає,- про захід дізнався від друзів. Тож вирішив не пропустити нагоди позайматися улюбленим видом спорту та поспілкуватися з іншими учасниками.

Ростислав Царенко, учасник «Всеукраїнського ВелоДня-2016»
«Для меня за 2 года стало какой-то частью моей жизни. В большинстве это всё сейчас спорт, это нравится мне, вот и занимаюсь»
«Это очень круто, здесь люди-от детей и до стариков и очень приятно»

Долучилися до акції і представники міської ради. Кажуть,-в ній беруть участь не вперше, бо підтримують здоровий спосіб життя.

Оксана Деркач, секретар міської ради
 «За велосипедом в Полтаві майбутнє, треба тільки зробити вело доріжки. Концепція вело інфраструктури в міській раді проголосована. Зараз разом з громадськими організаціями працюємо над розробкою програми. Це довгий шлях, але я думаю, що вони в нас обов»язково буде»

Віталій Нікіпєлов, заступник міського голови
«Велосипед, звичайно задоволення, коли ти їдеш подібне відчуттю польоту. Людина не здатна літати, але можна їздити велосипедом. В Полтаві потужна вело тусовка і цей день дозволяє показати скільки людей користується велосипедом. Дати приклад іншим, підростаючому поколінню, що так можна так треба»

Після того, як учасники подолали маршрут у Вейкпарку в мікрорайоні Левада для них влаштували спільний пікнік та заохотили подарунками.