Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
У Полтавському краєзнавчому музеї пройшов круглий стіл на тему «Активний туризм. Перспективи для Полтавщини»
186

У Полтавському краєзнавчому музеї пройшов круглий стіл на тему «Активний туризм. Перспективи для Полтавщини»

Вишиваний шлях- це Всеукраїнський соціальний проект, метою якого є розвиток внутрішнього туризму в Україні та розкриття його потенціалу усьому світові. Полтава також бере участь у велопробігу.

 Лариса Онищук заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації
«Ми долучилися до всеукраїнського акційного проекту «Вишиваний шлях», який впродовж декількох днів буде пролягати по теренах Полтавської області, зокрема його частиною є тема «Гоголівських місць». Велосипедисти цікаві та досить невибагливі люди, вони зі своїми наметами зупиняються біля історико-культурних об’єктів і пишуть про це у соц. мережах: це є гарною можливістю для того щоб більше людей побачили нашу Полтавську область з її принадами.»

З 11 по 28 червня територією Полтавської області відбуватиметься презентаційний велопробіг. Під час руху створюватиметься база даних маршруту історичних пам’яток, туристичних об’єктів. Учасники виїдуть з Ужгорода та Харкова назустріч. Обидві групи обєднаються в Києві на День Конституції України.
 Олександр Іваніна місцевий координатор Полтавської області всеукраїнського проекту «Вишиваний шлях»
«Зараз тільки відбувається презентація маршруту.

В подальшому планується створення великої інтерактивної платформи яка працюватиме у форматі соц. мережі для спілкування та обміну думок.»

Не зважаючи на плани організаторів проекту, учасників велопробігу, крім поставленої мети, обєднує звичайна любов до велосипедів та спорту.

 Юрій Товстолужський учасник велопробігу
«Для мене це можливість само реалізуватися, це цікаво крутити педалі, взагалі подорожувати ролером дуже цікаво».

На цьому учасники проекту не зупиняються, в подальшому буде створено Інтернет-портал маршруту та мобільний додаток, які допоможуть туристам ефективно спланувати свою подорож.