Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
У Полтаві жорстоко вбили кількох собак та познущалися над їхніми тілами,
207

У Полтаві жорстоко вбили кількох собак та познущалися над їхніми тілами,

У Полтаві почастішали випадки жорстокого поводження з тваринами. Негуманні методи звільнення міста від безпритульних собак притаманні жителям були завжди - говорять зоозахисники. Проте останнім часом своєю жорстокістю вони почали переходити всі межі, громадськість в паніці.

Ольга Головань, директор правління обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»
«У нас появляются в городе очень страшные случаи по их убийству. Так недавно на территории воинской части были отравлены местные собаки. Эти собаки были привезены бойцами из зоны АТО, а смерть свою встретили в мирном городе Полтава»
«Самый последний случай, это жестокое убийство на территории первой гор. Больнице. Они были стерилизованные, но с ними расправились»

У цих жорстоких вбивствах собак представники Юного європейця підозрюють так званих догхантерів, осіб, що з власноï ініціативи займаються винищенням бродячих тварин у містах. Проте волонтери наголошують: для боротьби з проблемою швидкого розведення вуличних псів існують більш гуманні методи, зокрема стерилізація, у Полтаві цим займаються в Центрі захисту живої природи «Юний європеєць» .


Євгенія Головня, волонтер Полт. обл. БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»
«В даний момент идет сокращение популяции животных путем стерилизации животных, согласно городской программы «Сокращение популяции бездомных животных гуманным путем». За период май-июнь было стерилизовано 70 животных, это значит, что осенью на улицах города не появится 700 животных»

І якщо і надалі рухатися в тому ж темпі, - говорять волонтери, - то вирішити проблему з безпритульними тваринами можна за 3 роки, тому звертаються до всіх полтавців бути більш милосердними до братів наших менших.

Якщо комусь відомі випадки жорсткого поводження з тваринами, представники Центру захисту живої природи «Юний європеєць» просять не залишатися байдужими та звертатися до них за телефон, який ви бачити на екрані, або до представників.