Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
На Полтавщині 715 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування потребують житла
235

На Полтавщині 715 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування потребують житла

На засіданні координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації говорили про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016 рік. Відповідну роботу у цьому напрямку проводять структурні підрозділи обласної адміністрації, райдержадміністрації та міськвиконкоми.

Інна Конончук , начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА
"В дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім»ях перебуває вже понад 90% дітей. У той час залишається певна кількість дітей, які перебувають в інтернат них закладах і після виходу з інтернатного закладу переважна більшість таких дітей має проблему із адаптацією до навколишнього соціуму. В першу чергу це пов»язано з відсутністю власного житла. "

На обліку служб у справах дітей Полтавської області на початок року перебувало понад 2300 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - зазначає Інна Конончук. Їх моніторинг ведеться постійно.

Інна Конончук , начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА

"Із загальної кількості дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування мають житло на право власності 246 дітей(10%), на праві користування - 1391(60%), потребують житла 715(30%). "

У травні минулого року в 17 районах та 2 містах області до Програми з реалізації молодіжної політики на 2015-19 роки було включено окремий розділ «Забезпечення дотримання законних прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування». Він захищає житлові та майнові права осіб вказаної категорії. Для їх реалізації передбачено майже 10 тисяч гривень. Тож невдовзі це питання має бути вирішено остаточно і всі діти матимуть дах над голової - запевняють учасники засідання.