Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
2 липня відзначив свій ювілей митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ Филип
352

2 липня відзначив свій ювілей митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ Филип

2 липня, у день пам'яті святителя Іоанна (Максимовича), архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, Високопреосвященніший звершив Божественну Літургію у соборі Хрестовоздвиженського жіночого монастиря. Цього дня 1966 року у 71-річному віці святитель Іоанн (Максимович) пішов із життя.

Филип, митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ
«Владика святитель Іоанн (Максимович)прожив не легке життя, був закордоном… святитель перебував з ними і в радості, і в горі, як ведеться священнослужителю»

Филипу, Митрополиту Полтавському і Миргородському співслужило духовенство всієї Полтавщини. Крім того урочиста служба співпала із Днем народженя самого Високопреосвященнішого Филипа, цього дня він відзначив свій ювілей. В знаменний, для Керуючого Полтавської єпархії, день, духовенство та чернецтво підносило найкращі слова вдячності за його здобутки для православної церкви та побажання.

Михаїл Волощук, протоієрей, секретар Полтавської єпархії УПЦ
«Взаглі він більше 30 років служить в полтавські єпархії»
 «Його трудами зведено багато храмів»
«Але не тільки будівництво притаманно Владиці, в 1996 була засновано духовне училище. Яке з часом було реформоване в Полтавську духовну місіонерську семінарію УПЦ»
«Багато в нас і соціальних проектів, що було започатковано з благословення Владики, ті ж самі дитячі табори, благодійні проекти»

 Матушка Єфімія, Свято-Миколаївський обитель, с. Бершацьке
«Від щирої душі вітаю нашого Владику, бажаю йому кріпкого здоров я….я дуже йому вдячна»

Привітали митрополита Полтавського і Миргородського Филипа і прихожани.

Анастасія, прихожанка
«Життя складне, а побажати хотілось, щоб це життя було в радість, щоб не лякала його старість, не знав він бід, а здоров я і щастя на сто літ»

Євген, прихожанин
«В день його ювілею хочу побажати довгих років пасторського служіння на ниві Божій»

А по звершенні Божественної Літургії, Владика від усього серця подякував усім за спільну молитву і закликав піднести свої молитви до Господа, щоб Він послав довгоочікуваний мир, спокій, злагоду на нашу землю.


 «Я всім сердечно дякую, вітаю…Боже благословення»