Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
Громадські активісти області в рамках конкурсу, спрямованого на розвиток громадських ініціатив, представили свої проекти
275

Громадські активісти області в рамках конкурсу, спрямованого на розвиток громадських ініціатив, представили свої проекти

Громадські активісти області в рамках конкурсу, спрямованого на розвиток громадських ініціатив, представили свої проекти. Конкурсна комісія ознайомилася із 17 ідеями громадських організацій, найкращі з яких визначать за декілька днів. При виборі переможців, - зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан, - перевагу надаватимуть проектам з вирішення соціально-значущих питань області, виховання патріотизму, упровадження системи електронного урядування, створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства.

Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
 «Це проекти, які висвітлюють реформи, які допомагають проводити ці реформи, це проекти, які допоможуть завершити нам декомунізацію, пояснити людям що це таке і для чого це потрібно»

І такі проекти були. Зокрема, мета проекту «Хто ці люди» - ознайомлення полтавців з людьми, на честь, яких в рамках закону про декомунізацію, були перейменовані вулиці. Матеріали про них, автори проекту планують викладати на сторінках мережі Інтернет.

 Роман Грицун, автор проекту «Хто ці люди»
 «Вони будуть містити в собі наукові дані, коментарі відомих полтавських та українських істориків, а також супроводжуватимуться графічною візуалізацією даних, що сприятиме кращому сприйманню матеріалу зі сторони читача»
«Також в рамках проекту плануємо провести ряд тематичних лекцій з усіма зацікавленими читачами»

Серед інших, запропонованих конкурсній комісії проектів - пропозиція провести цього річ у Полтаві Фестиваль документального кіно. Загалом цей фестиваль у нашому місті проводять уже декілька років поспіль, тож організатори розраховують, що до участі в ньому, як і раніше, долучаться режисери зі всієї України.

 Олександр Калашник, автор проекту «Фестиваль документального кіно»
«на Фестиваль приїжджають з Рівного, Луцька, Харкова, Київ, Дубно. Дуже багато міст нашої України»

Конкурсній комісії були також представлені проекти спрямовані на розвиток на Полтавщині велотуризму, ознайомлення суспільства з діяльністю ОСББ, з реформою молодіжної політики та інше. По 20 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей зможуть отримати 10 авторів проектів.