Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
Держслужбовці змагалися на обласній спартакіаді
242

Держслужбовці змагалися на обласній спартакіаді

На стадіоні «Динамо» стартував третій етап щорічної обласної спартакіади держслужбовців. До неї увійшли 23 команди з різних районів Полтавщини. Серед них представники райдержадміністрацій і двох Держслужб - Пенсійного фонду і Казначейства. Привітав присутніх начальник Управління у справах сім»ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. Він, до речі, також є учасником змагань у секції з міні-футболу.

Олександр Буцький , нач. управління у справах сім»ї, молоді та спорту ОДА
" Безперечно Державна служба є дуже важливою у життєдіяльності держави …а щоб бути сильними духом, треба бути сильними здоров»ям і це ви сьогодні доведете. "

Держслужбовці демонструватимуть свою вправність у таких видах спорту як футбол, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи і шахмати. Голова асоціації головних лікарів Полтавщини і член колегії на спартакіаді Петро Шейко нашими державними службовцями пишається.

Петро Шейко, головний лікар Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
" Серед наших державних службовців є люди, які досить активно популяризують деякі види спорту і своїм особистим прикладом показують як потрібно у цих складних умовах бути завжди життєрадісними і підтримувати українську націю.

Почесне право піднімати державний прапор випало капітану команди «Головного управління пенсійного фонду України у Полтавській області» Олександру Тулику. В минулому році його футбольна команда стала переможцем у своїй секції, сподівається і цього разу не доведеться пасти задніх, хоча - додає - конкуренція серйозна.

Олександр Туник, капітан команди «Головного управління пенсійного фонду України у Полтавській області»
"Команди обновляються, я бачу багато молодих держсужбовців.
Подивимося як карта ляже, але будемо старатися однозначно "

За результатами третього етапу обласних змагань буде сформована єдина команда. Вона ж і відстоюватиме нашу першість на Всеукраїнській спартакіаді, яка пройде у місті Ужгород.