Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
У Полтаві приводять до ладу тротуари
266

У Полтаві приводять до ладу тротуари

Величезні ями та вибоїни. Прибудинкові території по вулиці Кучеренка, в районі бібліотеки-філії для дорослих №6, не ремонтувалися близько 40 років. За цей час, - розповідають мешканці прилеглих будинків, - асфальтне покриття дуже сильно зносилося, а місцями і зовсім було відсутнім.

 Світлана Гусаренко, мешкає по вулиці Кучеренка
«Це було не можливо. Ми плавали тут. Тут такі ями були, що неможливо було пройти в туфлях. А тут багато людей похилого віку, інколи і швидку викликати потрібно, а дороги такі були, що сюди і таксі відмовлялося їхати»

Посприяли у вирішенні проблеми депутати Полтавської міської ради. Тож нині роботи вже на завершальній стадії.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міської ради
«Люди, що проживають на вулицях Кучеренка та Баленка, уже не одноразово зверталися до депутатів, що закріплені за цим районом. Звернулися вони і до А. В. Матковського і результат ми бачимо»
«Насправді, тут дороги не ремонтувалися багато років. А тут багато військових пенсіонерів проживає, а також цими дорогами багато дітей ведуть в 13 гімназію та в дитсадки 63 і 81»

Ділянки дороги, які уже відремонтовані, нині не впізнати, - зазначають мешканці. Саме про такі прибудинкові території вони давно мріяли. Друге життя отримав і тротуар біля бібліотеки-філії для дорослих №6. Завідуюча закладу Ірина Усова зауважує: тепер кількість відвідувачів значно виросла.

Ірина Усова, завідувач бібліотеки-філіалу для дорослих №6
 «До нас діти велосипедами їздять, люди похилого віку ходять. А тут такі ями були, що вони навіть казали: ми б до вас і частіше б ходили. А зараз всі приходять, всі раді з хорошим настроєм»

Загалом на виконання ремонтів у внутрішньо-дворових проїздах цьогоріч у міському бюджеті передбачено близько 40 мільйонів гривень. До початку холодів, міською владою заплановано привести до ладу і житлові будинки. Так, сьогодні активно ведуться капітальні та поточні ремонти покрівель, сходових клітин, ліфтів, тривають і ремонтні роботи трубопроводів у підвальних приміщеннях.