Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, міський голова Олександр Мамай привітав спортсменів
236

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, міський голова Олександр Мамай привітав спортсменів

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту у Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості. Тренерів, спортсменів, працівників та директорів спортивних закладів особисто привітав міський голова Олександр Мамай. Він наголосив: виховувати у молоді любов до активного та здорового способу життя - одне з пріоритетних завдань міської влади, тому коштів на розвиток фізичної культури, у Полтаві не жалкують.

 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
«За 6 років кількість відвідувачів спортивних секцій ми збільшили з 2 700 до 10 000»
 «Тільки в цьому році ми виділили 28 мільйонів гривень на розвиток спорту, а це в рази більше ніж в попередніх роках. Сьогодні, завдяки нашим тренерам, наші полтавці їдуть на олімпіади, параолімпійці їдуть на олімпіади. Тому сьогодні я хочу не лише їх привітати, а й подякувати їм, адже вони за свої малу ЗП, за свою символічну ЗП не лише ходять на роботу, а й вкладають у наше майбутню націю всю свою душу»

Нині за рахунок міського бюджету утримується 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивний табір «Олімпійські надії» та центр «Спорт для всіх» з відділеннями по роботі з інвалідами. Сьогодні спортивна родина Полтави - це 158 тренерів з різних видів спорту та понад 4000 вихованців комунальних закладів, кожен з яких закоханий у спорт. Це 18 відділень з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Олексій Пилюгін, спортсмен
 «Займаюся волейболом уже близько 4-х років, я добре граю. Відвідую ДЮСШ №2. Нещодавно грали в пляжний волейбол і ми зайняли перше місце серед дитячих команд»

На урочистостях, полтавців, які мають безпосереднє відношення до спорту, міський голова нагородив Почесними грамотами, Подяками та нагрудними відзнаками. Любомир Лемешко, який відстоював честь Полтави на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро - справжня спортивна гордысть Полтави. Від міської влади отримав сертифікат на 100 тисяч гривень. Розіграли на заході і 15 велосипедів, один з яких дістався полтавцю Миколі Зубу.

 Микола Зуб, виграв велосипед
 «Не очікував, не очікував такий приз. Це велике досягнення міського голови, що у нас в місті проводять такі заходи, є чим пишатися нашій Полтаві - хороші тренери і великий дух. А тепер, ще і я кататимуся на велосипеді»

2 велосипеди також отримали юні полтавці, які допомогали міському голові розігрувати подарунки.
По завершенню урочистої частині, присутніх у залі розважали кращі вокальні та танцювальні колективи міста.