Програма «Життя міста»

У розділі: 20533 відео | АрхівRSS
В Полтаві відзначили лауреатів міської дитячої літературної премії Котляревського
216

В Полтаві відзначили лауреатів міської дитячої літературної премії Котляревського

Цьогоріч на премію творця літературної української мови Івана Котляревського претендували 34 вихованці з різних шкіл міста. Її мета-популяризація творчості відомого земляка серед підростаючого покоління. Члени поважного журі відзначили роботи 16 кращих. Школярі-лауреати премії отримали грамоти й грошові винагороди: 800, 1000, 1200 та 1500 гривень. Одна із Лауреатів 1 премії Марина Гриценко. Зізнається,-не очікувала, що відзначать саме її.

Марина Гриценко, лауреат 1 премії Міської дитячої літературної премії ім. Котляревського
«Я не считала її самою інтересною, но чомусь вибрали саме мене» 11:22
 «Розповідається про дівчинку, якої мама завагітніла хлопчиком. Вона сподівалася, що він вже народиться і буде бігати. Але мама приїжджає з лялічкою і не розуміє, де дитина і її подружка розказала, що в неї було так само»

А 6 учнів цьогоріч отримали заохочувальні премії. Вони становили 550 гривень. Анастасія Пономарь, одна із них. В конкурсі бере участь не вперше. Вважає свою роботу цікавою, тож тішиться, що вона сподобалася і членам журі.

Анастасія Пономарь, лауреат заохочувальної премії
«Вона про шкільне життя наприкінці навчального року, про те, як в школі все сумбурно. Як все поспіхом, поквапом і хочеться скоріше перетнути фінішну пряму. Гадаю, саме мою роботу відзначили, бо вона дуже життєва така»

Переможців конкурсу особисто привітав та нагородив Полтавський міський голова Олександр Мамай. Мер міста зазначає,- нині дуже актуальним є питання національно-патріотичного виховання молоді, розвитку творчих здібностей та талантів.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
 " У кожній дитині є потенціал: потенціал спортсмена, потенціал філолога, потенціал математика. І якщо він цей потенціал впроваджує в наше життя, тоді я починаю розуміти, що я на вірному шляху. Завдання номер один: дитина повинна чимось займатися, дитина не повинна бути на вулиці. Оце завдання міської влади і мене як міського голови.

Тож міська влада знаходить можливість заохочувати талановитих дітей. Загалом, з міської скарбниці цьогоріч для відзначення лауреатів дитячої міської премії ім. І.П.Котляревського виділили понад 21 тисячу гривень.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
«Приємно, що конкурс кожного року збільшується, кожного року збільшуються нагороджені і приємно, що традиції Котляревського залишаються в нашому місті. Хочу привітати всіх без виключення лауреатів.»

Урочисте нагородження традиційно відбулося 9 вересня у 247 річницю від Дня народження великого поета і митця Котляревського на площі перед Білою Альтанкою.