Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Професійні стилісти проекту  "Малюємо красу" на вулицях міста. Вони провели Хеа стріт паті
541

Професійні стилісти проекту "Малюємо красу" на вулицях міста. Вони провели Хеа стріт паті

Телеканал ІРТ не перестає дивувати своїх шанувальників. Вперше, професійна команда стилістів «Малюємо красу» виходить творити просто на вулиці міста. У Полтаві трендові вихідні, і це - Хеа стріт паті.

" Ексклюзивні образи тут сьогодні створюють усім бажаючим. Ось таку красу лише за 5 хвилин начаклували і мені. "

Жодної класики - тут лише креатив і фантазія. Гламурний безлад, нестандартний об»єм, шокуючі форми. Не бійтеся вирізнятися з натовпу - звертається до жінок незмінна, одна із найсміливіших у стилях і образах, ведуча проекту «Малюємо красу» Тетяна Середа.

Тетяна Середа , ведуча телеканалів «ІРТ» та «Місто+»
" Робота зі справжніми профі дає відчуття внутрішньої свободи. Коли мені створюють якісь незвичайні креативні образи, я не боюся бути незрозумілою. Я дивлюся на себе в дзеркало і кажу - Я красуня! Мені класно! І цього я бажаю всім жінкам - Відчувати, що вони красуні, і тоді всі оточуючі також повірять у це. "

От хто точно відчуває себе красунею, то це маленька полтавка Анастасія! Сповнена приємних емоцій вона демонструє свою неймовірну зачіску.

Настя , учасниця
" прическа
 Мені дуже подобається моя зачіска. Я відчуваю, що я принцеса. "

Як проект Малюємо красу так і Хеа стріт паті створені, щоб чпоказати жінкам наскільки вони можуть бути гарними. А далі вже справа за ними наголошує топ стиліст Маргарита Чернявська.

Маргарита Чернявська , топ-стиліст проекту «Малюємо красу»
" Для того, чтобы быть красивой женщиной должна быть ежедневная работа. Это тяжелый труд - это тренажерный зал, ежедневный уход за лицом, волосами…и внутренняя работа. "

А ще зміна іміджу та нова зачіска додають впевненості у собі - переконує учасниця дебютного випуску проекту про перевтілення - Олександра Квятковська.

Олександра Квятковська , перша героїня проекту «Малюємо красу»
"Иногда самостоятельно тяжело решиться на изменения внешние. Нужно обращаться к специалистам. Я благодарна специалистам за то, что помогли мне изменить себя, свой внутренний мир. Когда мы меняемся внешне, меняемся и внутренне. "

В чому ж полягає жіноча краса на думку сильної статі? Відповідь дають - дивлячись на свої другі половинки.
"Як на мене, виглядати, по-перше, душевно красиво, і, по-друге, зберігати природну красу. "

" Щоб нормальна була у спілкування, душа, щоб не видєлувалась. "
" Потрібно бути начитаною, все знати і бути гарною, доглядати за собою. "

Тож краса врятує світ, а телеканал «ІРТ» та стилісти проекту «Малюємо красу» невпинно працюватимуть над його порятунком.