Програма «Життя міста»

У розділі: 15280 відео | АрхівRSS
Засідання  комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів
109

Засідання комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів

У звязку з перевиконнаям міського бюджету депутати профільної комісії ради пропонують сесії виділити додатково на сферу житловокомунального господарства близько 60 ти мільйонів гривень. Гроші підуть на капітальний ремонт доріг та тротіарів, дворових проїздів, криш, під"їздів та ліфтів.

Також члени профільної комісії пропонують розподілити перевиконання доходної частини міського бюджету між закладами освіти та охорони здоров’я. А ще частину коштів спрямувати на збільшення фінансування соціальних програм, спрямованих на підтримку важкохворих. Депутат міської ради Андрій Матковський, який у свій час ініціював комплексну програму "Здорове місто", наголосив на необхідності саме такого розподілу грошей.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
 «Зараз, за пропозицією депутатів, ми порахували скільки у місті онкохворих дітей, і оцей 1 мільйон 200 тисяч гривень за рахунок програми «Турбота» ми маємо надавати родинам, в яких сталося таке горе допомогу. Щоб батьки не продавали меблі з добу та не бігали з шапками по місту, а мали можливість прийти в МР і написати заяву на допомогу у лікуванні цих дітей»

А також на засіданні члени профільної комісії погодили відзначити грошовими преміями усіх полтавських учасників олімпійських та параолімпійських ігор. Їх у нашому місті 12.

Олена Ромас, начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту
 «В нас в цьому році відбулися такі події Олімпійські та 15-ті Паралімпійські ігри. В них брали участь 1 плавець Любомир та 11 параолімпійців»
 «Прийнято кожному виділити по 100 тисяч гривень»

Мають на меті депутати і передбачити матеріальну допомогу до професійного свята усім працівникам пошти та соціальної сфери міста.
Загалом на засіданні постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів розглянули 35 питань.