Програма «Життя міста»

У розділі: 15280 відео | АрхівRSS
В Полтаві у День туризму презентували новий маршрут
312

В Полтаві у День туризму презентували новий маршрут

Торік Полтава стала одним з перших міст держави, де запровадили тематичний туристичний маршрут за допомогою QR кодів «Стежкою легенд». Організаторами інформаційного проекту стали представники управління культури Полтавського міськвиконкому. Це зробили для зручності туристів та щоб зацікавити молодь до вивчення літературної спадщини міста.


Віталій Павлов, нач. відділу туризму та культурної спадщини Управління культури Полтавського МВК
«Мені приємно під час екскурсії , коли я бачу гостей міста вони витягують свої планшети, смартфони генерують і кажуть фразу «Вау, це є в Полтаві». Вони дивуються цьому і коли бачуть величезний маршрут, який поєднує 2 історичних центра»

Тамара Кідрук, експерт зовнішніх зв’язків Vodafone Україна
«За весь період існування маршруту це близько 60 тисяч зчитувань кодів, це приблизно 160 зчитувань в день середня цифра. Є дні, коли більше зчитувань, є набагато менше. Все залежить від дня тижня, від свят, туристичного періоду»

Цьогоріч інноваційний проект розширили. До Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні проклали новий туристичний маршрут. Він охоплює 3 літературно-меморіальні музеї міста- Івана Котляревського, Володимира Короленка та Панаса Мирного. Його довжина понад 3 кілометри. Емблема маршрутів -підкова смайлик, яка тримає найвідоміший твір письменника.

Віталій Павлов, нач. відділу туризму та культурної спадщини Управління культури Полтавського МВК
 «Це цікаво для тих туристів, які прогулюючись в центральній частині зацікавилися, що це за табличка, що це за чорний квадрат, який можна згенерувати і Ви потрапляєте фактично в величезне море інформації , де можна не тільки прочитати, подивитися. Дається зноска і на минулорічний маршрут»

Тамара Кідрук, експерт зовнішніх зв’язків Vodafone Україна
 «Ми дуже щасливі від того, що місцева влада, з якою ми спільно запускали цей проект не стоїть на місці, вони проявляють ініціативу і що проект має продовження»

Цього дня з професійним святом привітали найкращих фахівців туристичної галузі. Це і екскурсоводи, музейники та підприємці, які мають відношення до туризму та наповнюють податками міську скарбницю . Вони отримали почесні грамоти та подяки від міського голови та Міністерства культури України. Заступник директора з наукової роботи художнього музею імені Ярошенка Світлана БочАрова також одержала привітання. Їй вручили відзнаку міського голови 3 ступеня і нагрудний знак.

Світлана Бочарова, заступник директора з наукової роботи художнього музею ім. Ярошенка
 «Маю цілий ряд наукових розробок, досліджень є друковані праці. В 2009 році світ побачив великий художній альбом художнього музею. Великий вклад в нього внесене й і мною»

Винуватиця свята зазначає,- і далі буде плідно працювати, щоб розвивати науку та прославляти рідну Полтаву. Загалом, урочистості і відкриття тематичного маршруту з кодами QR відбувалося в рамках міської програми розвитку туристичної галузі.