Програма «Життя міста»

У розділі: 15280 відео | АрхівRSS
В Полтаві прощалися з демобілізованим військовослужбовцем Олександром Гончаровим
216

В Полтаві прощалися з демобілізованим військовослужбовцем Олександром Гончаровим

Бійця Олександра Гончарова торік у квітні призвали боронити цілісність держави на Сході України. Він там був майже рік і близько 5 місяців тому демобілізувався. В мирному місті патріотизм його не зник, тож незабаром планував знову повернутися в зону АТО. Але до цього не дожив. 22 вересня його серце перестало битися в госпіталі, де він тривалий час лікувався.

Віктор Лєбєдєв, товариш
 «Он активно собирался и проходил мед комиссию там сказали, у него проблемы с сердцем, нужно подлечиться. Вроде подлечился, готов был уходить. Был микроинсульт во время боевых действий, сказалась нагрузка на сердце он умер уже здесь»

Військові кажуть,-він був надійним, рішучим та оптимістичним. З ним не страшно було захищати Україну. Завжди міг заспокоїти та підтримати товаришів.

Віктор Лєбєдєв, товариш
«Он мог успокаивать людей.Когда были обстрелы, он показывал своим примером не нада шарахаться вщель, кричать, заряжал людей спокойствием-всё нада делать размеренно, спокойно, не суетясь»

Побратимам не віриться, що Олександр пішов. Завжи пам»ятатимуть його і ті моменти, які переживали разом.

Сергій Яковенко, товариш
 «За то время, что он стоял вместе со мной это был надёжный офицер, мотивированный, надёжный. Тяжело говорить, очень молодой он»
«Под обстрелами были, от нас его перебросили. Насколько я помню его группа тогда уничтожила первого снайпера сепарского»

Заупокійна літургія відбулася в Свято-Успенському соборі. А поховали бійця на Єврейському кладовищі, там де спочивають його рідні.