Програма «Життя міста»

У розділі: 20567 відео | АрхівRSS
Підтримка бізнесу
178

Підтримка бізнесу

Обласна влада хоче і буде підтримувати малий бізнес. За словами чиновників, розвиток цієї галузі є для них пріоритетним. Програми підтримки малого підприємництва, прийнята на травневій сесії обласної ради, розрахована до 2014 року. Її основне завдання - фінансова допомога бізнесменам. Кошти даватиме Регіональний фонд, який протягом 11-12 років взяв участь у 22 інвестиційних проектах, виділивши 660 тисяч.

Олена Винокурова
ген. директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області
«Ми зараз маємо майже 400 тисяч коштів районів - кошти, які акумулюються у нас і які довіряють нам під оперативне керування райони.»

Сьогодні у планах залучити на заходи програми 10 мільйонів української валюти. З них 2 мільйони - з обласного кошику. Частка ресурсів Регіонального фонду підтримки підприємництва у реалізації проектів становить від 50 до 90 відсотків, решту дають міста та райони Полтавщини. В облдержадміністрації кажуть: втілення бізнес-проектів у життя дозволяє створювати нові робочі місця та збільшувати надходження до місцевих бюджетів. До кінця 2014 року влада та фонд розраховують вкласти кошти у 27 проектів. Наразі Регіональний фонд чекає на повернення коштів від підприємців, які вже взяли кредити на розвиток своєї справи.