Програма «Життя міста»

У розділі: 20564 відео | АрхівRSS
Немає гарячої води!
358

Немає гарячої води!

Місяць для жителів Полтави почався досить символічно працівники «Полтавагазу» знову стали масово відключати від газу котельні «Полтаватеплоенерго». У кінцевому підсумку в місті залишилося близько 15 працюючих котелень з 43 - зазначають в прес-службі "Теплоенерго" . Як наслідок люди знову залишились сам на сам із проблемами реалізації елементарних водних процедур.

 Лариса Бредіхіна, мешканка будинку по вул. Миру, 9.
"Каструльки гріємо, так як я взагалі інвалід 1групи, то на мене поливають цією водичкою, а так конечно в ванній то переведуть і в ванній вимивають, дочка вчора холодною водою, а може я простудюсь, я то чужим людям не потрібна, но своїй сім’ї я це може нужна. "


Офіційною версією відключення чиновники називають заборгованість теплопостачальних організацій перед «Нафтогазом », в наслідок чого «Полтавагаз» припинила подачу палива. Але що робити людям які постійно платять і не мають заборгованостей залишається не відомим. 

 Володимир Роздественский, мешканець будинку по вул. Мира 9.
"Есть борги міського бюджету перед «Полтавагазом» і за йе значить газ не подіють на котельню і тому не має гарячої води. Но я ж думаю за зава, більше чим за два місяці люди все одно платять, борги можна було погасити. "Такими умовами життя полтавці просто доведені до відчаю і не розуміють бездіяльності влади. 

 Галина Косіч, мешканка будинку по вул. Мира 9.
"Не має совісті у нашого мера, от і все щ я вам можу сказати, тому що ми чесно у нас у підїзді немає такої людини щоб не платила, не має у нас і боргів не вивішували, ми ж платимо, хіба так можна, ну куди ж наші гроші діваються? "

Найбільше в цій ситуації страждають сім’ї з дітьми, адже малечу потрібно купати по декілька разів на день і зробити це в умовах відсутності води, ой як не просто скаржаться люди.

Ольга Заєць, мешканка будинку по вул. Мира 9.
"Пока днём нагреем воду он уже уснул, бывает такое, по вечерам греем большие кастрюли води тоже пока нагреем он может уснуть или повреднечает потом"

Зазначимо, ті ж 15 котелень що продовжують працювати зосередилися на подачі гарячої води до лікувальних установ міста- підтверджують ті ж інтернет-видання, тож пощастило найбільше людям що мешкають поблизу лікарень.