Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
Представники ГО «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» підбили підсумки роботи за 2016 рік
218

Представники ГО «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» підбили підсумки роботи за 2016 рік

На звітну асамблею Громадської Організації «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України» винесли 5 питань. Одне із головних -підбиття підсумків роботи за поточний рік. Він не пройшов дарма,-вважає голова організації Олександр Удовіченко. Адже 5 спортсменів з Полтавщини змагалися у складі збірної України на Олімпійських іграх, які влітку пройшли в Ріо.

Олександр Удовіченко, голова ГО «Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України»
 «Рік, який ми з Вами проживаємо і участь наших спортсменів а це для нас унікальне явище, коли 5 представників Полтавщини брали участь в Олімпійських іграх. До того ми мріяли хоча б про 1 учасника і нам це не вдавалося протягом багатьох олімпіад»
 «На мій погляд разом громадськості, представникам влади вдалося гідно відзначити учасників Олімпіади»

В рамках засідання звітували і про кошти, які витратили протягом 11 місяців. Крім того, затвердили план бюджету на наступний рік. Його сума 300 тисяч гривень.