Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Традиційно новорічної ночі святкове дійство розгорнулося на Театральній площі біля центральної ялинки
180

Традиційно новорічної ночі святкове дійство розгорнулося на Театральній площі біля центральної ялинки

«З новим 2017 роком. Уууу»

Новий 2017 рік полтавці зустріли весело, яскраво та незабутньо. В ніч з 31-го грудня на 1-ше січня біля центральної ялинки розгорнулося казкове дійство, яке підготували для жителів та гостей міста Управління культури міськвиконкому. Не обійшлося звичайно і без Діда Мороза та Снігуронька. Саме вони першими привітали полтавців з новим роком.
« В новому році я бажаю вам мирного неба над головою. А усім полтавцям здійснення найзаповітніших мрій. Нехай рік новий з добром до вас прийде. Здоровя, щастя й радість вам несе. Різдво з колядою нехай завітає і щастя безмежне нехай благословляє. Нехай усміхаються ваші діти, нехай поповниться радістю кожна полтавська родина, нехай міцніє Україна. Щастя, миру і злагоди у новому 2017 році»

Привітали своїх земляків з новим роком і самі полтавці. Переважно бажали миру і щоб цей рік був значно яскравішим за попередній.

Алла, полтавка
 «В цьому році миру, добра, кохання. Щоб всім було добре. І саме головне щастя, людського щастя»

Альона та Віталій, полтавці
 «Удачі в цьому нелегкому році і в цій нелегкій країні. Більше грошей та здоров’я»

Ігор, полтавець
 «В цьому році я б хотів побажати полтавцям добра, щоб не було ніяких проблем ні в сім»ї, ні на роботі, ні в суспільному житті. Всього найкращого, що лише можна побажати для усіх людей»

Наталія, полтавка
 «Побільше здійснення мрій, щастя, і міцного кохання»

Світлана, полтавка
 «Я бажаю всім благополуччя, родинного затишку і миру в нашій Україні»
Марія, полтавка
 «Нехай всі негаразди залишаються в минулому році, побільше бачити своїх рідних. Щоб все складалося і все було найкращим чином»

Пригадують полтавці і яким був для них минулий рік. Розповідають, що були і такі моменти, про які краще не згадувати, та для декого 2016-й був особливим роком, як ось для Карини з Давидом.

Карина та Давид, полтавці
«Для нас особливим, але для українців, я думаю, ні»
 «Ми зустрілися з дівчиною моєю. Все було чудово»

Минулий рік став особливим і для молодих батьків. Лише за останній тиждень 2016-го та перший день 2017-го років у Полтаві народилося 94 дитини. В новорічну ніч окрім Діда Мороза та Снігуроньки вітали полтавців в новорічну ніч і місцеві артисти. Святкова дискотека тривала до ранку.