Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Стартував конкурс дитячих малюнків з патріотичною тематикою «Крим – це Україна»
281

Стартував конкурс дитячих малюнків з патріотичною тематикою «Крим – це Україна»

Саша Сомова , учасниця конкурсу «КРИМ - це УКРАЇНА!»
" Я нарисовала Крымское море, наверное, самое популярное. Я там очень много раз была.
 закат мне очень запомнился и понравился. Здесь мы плыли на корабле и я решила нарисовать корабль. Здесь облачка, чайки и, мне кажется, что мы вместе."

Саші Сомовій 10 років і вона кілька років тому переїхала до нас із Первомайська Луганської області. Зараз спільно з іншими дітками переселенців та місцевих, вона бере участь у конкурсі малюнків з патріотичною тематикою «Крим - це Україна»! Його організували Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і громадська організація «Крим SOS».

Ярослава Ребрик , координатор ГО «Крим SOS»
"Оскільки 20 січня - це День Автономної Республіки Крим, а 22 січня - це День Соборності України, то дуже символічно, що саме в цей час ми звертаємо увагу всього суспільства і об»єднаємо як дітей, так і дорослих для того, щоб пригадати про наші події і про те, що Крим - це Україна. "

Юних митців ознайомили з умовами конкурсу та запропонували намалювати Крим таким, як вони його бачать. Допомагали зорієнтуватися у тематиці і мами, які прийшли як група підтримки. Анна Безбожна, мама 7-річного Сашка з Луганська зізнається - Кримського відпочинку їм дуже не вистачає, адже раніше родина відвідувала Чорне море майже щорічно. Тож влітку Сашко часто запитував батьків: Чому вони знов не можуть туди поїхати.

Анна Безбожна , переселенка з Луганська
"Обьясняли почему мы в Крым не поедем: что там сейчас оккупированная территория, что сложности с документами, что нужно доверенности на двух детей, при том, что оба родителя е6дем с ним. И, собственно, фактор непредсказуемости. "

Та невдовзі все лихе припиниться і Крим знов повернеться до складу України, вони ж поїдуть на улюблений відпочинок до Чорного моря - переконані учасники. А тим часом, усіх талановитих та творчих дітей 5 - 16 років організатори запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнку «Крим - це Україна» . Він триватиме до 20 лютого.