Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Пройшов ювілейний фінал першої полтавської ліги КВН
171

Пройшов ювілейний фінал першої полтавської ліги КВН

У Полтаві відбувся 20 ювілейний фінал першої полтавської ліги КВН. Команди були відібрані протягом сезону у двох півфіналах, тож за приз 10 тисяч гривень змагалося 5 команд, 3 полтавські і 2 приїжджі.

Трифонова Олександра - виконуюча обов*яків організатора першої полтавської ліги КВН
«Названия команд «Тоби Альдервейрольд» Прилуки, «Моя принцесса» тоже приезжая команда, «Собрание», «Сэт Бойс», и «Мда»»

Головний секрет завоювання публіки, говорять учасники, це перш за все бути самим собою, відвертими, щоб зал сміявся із вдалих жартів та обов*язково взаємопідтримка один одного на сцені.
Команда КВН «Собрание»
«Ждём успеха конечно и смеха, и хорошего настроения и тёплого приема зала»

Організатори говорять, що в цьому фіналі зібрались дуже сильні команди та не зважаючи на дух конкуренції учасники все одно підтримують дружні відносини між собою, адже вважають, що КВН це перш за все командна гра, основне призначення якої зближати та підтримувати один одного .

Артем Дамніцький - учасник команди «Тобі Альдервейрельд
«Та, нет, конкуренции как таковой нету, это все условно, в большинстве своем мы все друзья и товарищи и на сцене мы делаем шоу прежде всего»


А ось повсякдатий член журі першої полтавської ліги КВН Олександр Сахарок, стверджує, що незважаючи на високий рівень підготовки учасників, все ж таки головним критерієм для перемоги вважає для себе гумор, роботу на сцені та режисуру, згідно з цими характеристиками Олександр і оцінював команди.

Олександр Сахарок- член журі першої полтавської ліги КВН
«От трёх до пяти я думаю на финале будут только 4-5 у всех, я так надеюсь»

Як правило фінальний приз, завжди отримували команди Полтави, проте цього разу нагороду взяла команда з Прилук «Тобі Альдервейрельд», далі говорять учасники у них на меті підкорювати інші міста України і не тільки.А у Полтаві стартуватиме новий сезон гри.