Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
СЕМІНАР-НАРАДА
218

СЕМІНАР-НАРАДА

Традиція проведення семінарів з охорони праці для фахівців лікувально-прфілактичних закладів області, розпочалася з 1986 року. Під час таких заходів, вивчаються і обговорюються нові нормативні документи з охорони праці, зміни і доповнення в законодавстві, стан справ у конкретних закладах.

 Наталія Гуріна
 провідний фахівець з охорони праці КУ «Підприємства із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я»
"Это очень важно, как в свете того, что происходит в Украине. Все мы свидетели нещасных случаев и аварий, так и в свете реорганизации в здравоохранении."

Цього року на семінарі здебільшого обговорювали питання безпечної експлуатації,обслуговування, ремонту та зберігання транспортних засобів, адже, за словами Сергія щербака, начальника територіального управління «Держгірпромнагляду» в Полтавській області, більше половини нещасних випадків виробничого травмування із смертельними наслідками трапилися під час керування транспортом.

 Сергій Щербак
 нач. тер. управління "Держгірпромнагляду" в Полтавській обл.
"На жаль, у цьому році відбувається зростання виробничого травматизму із смертельними наслідками. І більше 50% якраз трапилися під час експлуатації транспортних засобів."
Забезпеченість лікувально-профілактичних закладів області санітарним автотранспортом складає 855 одиниць при потребі 1237, розповідає Юрій Курилко, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

 Юрій Курилко, заст. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА
"Одна із складових цієї системи -це, звичайно, наше автогосподарство і транспорт. Що стосується закупівлі автомобілей, то зараз відбувається ця процедура і вона буде успішною."

Щодо інших заходів з охорони праці, за перше півріччя 2013 року в лікувально-профілактичних закладах області виконано перевірку захисного занулення та опору ізоляції, реконструкцію вентиляційних систем, придбано вогнегасники та пожежні комплекти, спецодяг та засоби індивідуального захисту.