Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
ВРУЧЕННЯ ТРАНСПОРТУ
255

ВРУЧЕННЯ ТРАНСПОРТУ

В рамках цільової соціальної програми «Шкільний автобус» метою якої є виконання вимог законодавства щодо організації безпечного, регулярного і безкоштовного перевезення учнів та педагогічних працівників в сільської місцевості до навчальних закладів і додому усі 25 районів Полтавської області отримали новенькі шкільні автобуси. По два транспортних засоби припало на Великобагачанський, Миргородський та Зіньківський райони, три автобуси вирушили до Хорольського району. Купували транспорт за державні кошти, вартість одного автобусу - 382 тис. грн. Як зазначив Олександр Удовіченко , ні минулого року ні цього Полтавщина не пасе задніх і власними силами докуповує необхідні транспортні засоби.

 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"В минулому році 41+14 наших, у цьому році буде 30 державних +10 наших. Крім того 17 автобусів купили райони за свої кошти за допомогою спонсорів." 

Як зазначає керівник області питання підвезення дітей до шкіл на Полтавщині можна вважати закритим, але з урахуванням того що з року в рік автобусний парк потребує оновлення програму в області буде продовжено. 

 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Програму ми будемо продовжувати, вишукувати кошти в тому чилі і з обласного бюджету, ставити таке завдання і перед районною владою, щоб вони мобілізували кошти з різних джерел."

Але вже і зараз програма дозволяє поступово проводити оновлення автобусного парку зазначають представники районів.

Володимир Зінченко, начальник віддлу освіти, сім’ї молоді та спорту Решетилівської РДА
"Нам це дозволяє на заміну тим автобусам які експлуатуються уже 10 років, а в нас їх два, отримати один автобус прямо сьогодні і він з 1 вересня піде на маршрут."

Після урочистостей усі 30 новеньких автобусів по черзі рушили у райони, де вони будуть працювати.