Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Капітальний ремонт дахів у Полтаві
182

Капітальний ремонт дахів у Полтаві

Капітального ремонту покрівлі своєї дев»ятиповерхівки, що на Кучеренка, 9, корпус 1, мешканці чекали - зізнаються - мов манни небесної.

Любов Каплата, мешканка будинку по вул. Кучеренка, 9, к.1
"Добре, що є техповерх. Там скільки всього ми підставляли: баночки, скляночки, мисочки, каструльки - вже сили не було, текло по стінам. Я живу з онуками, то вже боялися, що електрикою може вдарити дітей."

Тож, коли ті, хто тут зібралися, почули від депутата міської ради Андрія Матковського, що відсьогодні робітники почнуть латати дах їхнього будинку - дуже зраділи.

Андрій Матковський, депутат міської ради

"Я ж ваш депутат, Авіамістечко і тут, ви ж за мене голосували, тому я на ваші дахи приходжу і коли ми будемо підписувати акт, гроші вони не отримають, доки ви не скажете, що нормально зробили."

Загалом, цьогоріч на капітальний ремонт житлового фонду міста з міського бюджету виділили 65 млн грн. На думку Андрія Матковського, передавати будинки в тому стані, якому вони знаходяться зараз, до ОСББ нечесно. Спочатку варто допомогти полтавцям впоратися з їх негараздами - переконаний обранець - а потім вже нехай за бажанням створюють Об"днання співвласників.

Андрій Матковський, депутат міської ради

"Ми знаємо, які сьогодні пенсії, які з/п і неможливо сьогодні оцим людям, які тут живуть, самим вирішувати ці проблеми. Тому на нашу думку необхідно сьогодні виділяти як і раніше виділяли. 65 млн грн. в цьому році виділяється на капітальний ремонт будинків, у тому числі 15 млн - на дахи, 15 млн - на підвали, 10 млн - на під»їзди і т.д. Так от, на нашу думку, ми маємо за рахунок бюджетних коштів крок за кроком привести наші будинки до порядку, а потім вже пропонувати людям ОСББ, коли це будуть відремонтовані будинки. "
Капітальний ремонт покрівель, окрім Кучеренка, вже розпочали і у будинках по вулиці Рєпіна, 8, вулиці Кукоби, 14а та провулку Ломаному, 14.