Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
Як захиститися від  крадіжки самотужки.
298

Як захиститися від крадіжки самотужки.

Полтавські вулиці стануть безпечнішими.Поліція міста перейшла на посилений режим служби. Тобто тепер охороняти спокій громадян буде більша кількість правоохоронців - зазначив заступник начальника відділу комунікацій головного управління національної поліції в Полтавській області Роман Грішин.
Роман Грішин заступник начальника відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області
" Серед служб які будуть задіяні окрім штатних, також у нас є кінологічний центр, який теж буде долучатися до патрулювання міста. Тому ми просимо всіх громадян з розумінням віднестись до даної ситуації, максимально сприяти правоохоронцям та сприяти припиненню правопорушень, якщо такі будуть. "

" Найчастіше зараз трапляються крадіжки та грабіж. Від останнього не так вже й складно захиститися, - говорять поліцейські, для цього потрібно один два прийоми, трішки сили і везіння. "

 Андрій Черніков старший інспектор тренувального центру ГУ НП в Полтавській області
"Если Вы хотите как-то защитится от него, это будет момент если это не профессионал или человек находится в состоянии алкогольного опьянения.То Вам с ним будет легче бороться, потому что человек собой не обладает. . В этих случаях Вы конечно сможете его побороть.  Эти пару прийомов мы сейчас с Вами рассмотрим "

Ситуація номер однин - грабіжник хоче вкрасти сумочку. Найчастіше злодії підходять ззаду, щоб це було не очікувано для жертви.


Друга ситуація - злодій хоче забрати ваш ланцюжок чи брошку. В цьому випадку грабіжник підходить до Вас з боку.


Проте краще за все - говорять фахівці - не провокувати злодіїв, - не ходити пізно ввечері додому, в місцях великого скупчення людей слідкувати за своїми речами - сумочкою телефоном та прикрасами і тоді Ви будете в безпеці.