Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Презентація збірки медичних працівників «У вирі життя»
489

Презентація збірки медичних працівників «У вирі життя»

«У вирі життя» - саме під такою назвою пройшла презентація ювілейної поетичної збірки медичних працівників у Полтавській обласній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського.
Двадцять вісім найкращих авторів презентували свої вірші до збірки «У вирі життя» - наголошують організатори. Це і Юлія Магда, і Єлла Молчанова, і Наталія Юшко.
Серед них і молода поетеса - Діана Лічман. Лікар за фахом, нині працює, викладачем кафедри гістології, ембріології та цитології УМСА. Поетеса розповідає,- писати почала у вісім років, а перший свій вірш надрукувала у 2007 році.. До книги ввійшли найкращі вісім поетичних творів Діани Лічман.

Діана Лічман, поетеса, співавтор книги «У вирі життя»
«Тут описується шлях кожного, хто чим займається, в кого є які вподобання, наприклад, я лірик, я люблю писати про лірику, умене дуже мало віршів про соціальне життя , у мене в цій збірці, лікика, сааме про кохання.»

Це видання створене з метою підтримати та розвивати творчі здібності працівників медичної галузі, - розповідає голова Полтавської обласної організації профспілки охорони здоров‘я Олександр Кувічка та наголошує, - це вже десята збірка поезій, яка видана нашим коштом.
Олександр Кувічка, голова Полтавської обласної організації профспілки охорони здоров‘я
"Якщо людина пише, самому видати книгу - це дуже накладно і дуже важко, а те що її вірш буде поміщений туди і виданий, це звичайно дуже добру справу робимо для наших поетів.»

Автори поетичної збірки своїм творчим доробком вкотре доводять, - яким би нелегким було сьогодення, у наших душах завжди живе надія на краще майбутнє.
Книга «У вирі життя» розрахована для широкого кола читачів