Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Засідання Координаційної ради з питань національно патріотичного виховання пройшло в ОДА
227

Засідання Координаційної ради з питань національно патріотичного виховання пройшло в ОДА

Не кількістю, а якістю! Так, на думку фахівця Марини Єщенко потрібно впроваджувати концепцію з національно-патріотичного виховання. Школярі та студенти не можуть щодня брати участь в таких подіях, адже в першу чергу вони прийшли до навчального закладу, щоб вивчати освітню програму. Про це вона зазначила на координаційній раді при облдержадміністрації.

 Марина Єщенко завідувач відділу національно-патріотичного виховання ПОІППО ім. Остроградського
" Лінійок виміру патріотизму немає і є така хибна думка в декого - чим більше заходів ми проведемо, ти нібито патріотизм зросте. Тому ми намагаємось цю думку максимально роз’яснити і довести людям. Це має бути 1, 2 якісних заходи, а не брати кількістю. Діти щодня теж не повинні одягати вишиту сорочку і ходити до школи."


Марина Єщенко додає - цього року провели різноманітні семінари, кругли столи, концерти не обійшлось і без сучасних розваг - квестів та патріотичних таборів. Проте ефективність заходів, залежить ще й від виховання в сім’ї.


 Марина Єщенко завідувач відділу національно-патріотичного виховання ПОІППО ім. Остроградського
" Ми не маємо зациклюватись на тому що, національна свідомість та національна ідентичність залежить тільки від закладу. Вчитель багато роботи приділяє національно-патріотичному вихованню, інша справа коли дитина повертається в родину, додому яка там ситуація. Виховання патріотизму, формування національної самосвідомості, як на мене, починається ще тоді коли дитина навіть не народилась, от якою мовою мама заговорили, яку колисанку їй заспівала. "


Окрім цього на засіданні обговорили допризовну підготовку молоді, національно-патріотичне виховання населення області та інші питання.