Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
До Дня захисту прав тварин влаштували концерт за участі школярів міста.
299

До Дня захисту прав тварин влаштували концерт за участі школярів міста.

Напередодні Міжнародного дня прав тварин, який припадає на 10 грудня, в обласній бібліотеці імені Котляревського провели комплексний захід для школярів середніх класів.
Влаштували виставку дитячих малюнків «Брати наші менші», показали флешмоб «Добрата врятує світ», а також провели виховну бесіду за участі волонтерів «Ми відповідальні за тих, кого приручили».
"Мы встанем на защиту братьев меньших, в обиду ни за что их не дадим и численность бездомных мы уменьшим, характер дикий мягко укротим. "

Тетяна Зеленська, директор ПОУНБ ім. І. П. Котляревського
" Мені дуже приємно бачити цих дітей тому, що вони знають що таке захист тварин, вони люблять тварин. "

В нашій державі Міжнародний день прав тварин почали відзначати з 2010 р. Їх захист передбачається Законом України, який так і називається «Про захист тварин від жорстокого поводження». Від жорстокого поводження в першу чергу з боку людини - наголошують волонтери.

Майя Матвєєва, зоозахисниця, депутат міської ради
" До этого еще был месячник доброты, когда детки привозили на пункт передержи корм, игрушки, теплые вещи, строили кормушки, брали домой животных. Я думаю, что эти дети никогда не будут жестокими. "

У Полтаві, завдяки міській програмі по скороченню популяції безпритульних тварин, за рік вдалося простерилізувати близько 500 чотирилапих друзів. Це означає, що близько 6,5 тисяч безхатьків не з»являться більше на вулицях нашого міста.

Юлія Явір, зоозахисниця
" Благодаря команде Матковского был поставлен борд по улице М.Бирюзова, который привлекает общественность к проблемам бездомных животных, чтобы стерелизовали домашних животных, чтобы не оставляли в беде братьев наших меньших. "

Волонтери закликають - не бути байдужими, а тим більше жорстокими до тварин, адже людина може подбати про себе сама, тварина істота - беззахисна. До слова, 10 грудня об'єднує всіх, хто виступає не лише на захист прав тварин, а і проти вбивства їх заради м'яса, хутра, дослідів і розваг.