Програма «Життя міста»

У розділі: 18852 відео | АрхівRSS
Презентація книги «Освітнє краєзнавство: біографічні дослідження»
452

Презентація книги «Освітнє краєзнавство: біографічні дослідження»

No Підсумком діяльності освітян області стала нова книга «Освітнє краєзнавство: біографічні дослідження». Її автори- не лише провідні науковці Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського, а й вчителі багатьох шкіл, які досліджують історію своїх колективів. Цей проект здійснювався кілька років за участю ста працівників навчальних закладів Полтавщини.

СЕРГІЙ КЛЕПКО, проректор ПІППО ім. Остроградського
"Через це біографічне пізнання розкривається складна історія освіти нашої області.Я перелистував цю книжку ще раз і кожна сторінка з такими неперевершеними для історії свідченнями стосовно труднощів, які зустрічали освітяни у той чи інший період історії."

Ця книга робить значний внесок у пізнання історії освіти нашої області і дає можливість розгорнутися здібностям учителів.Тому що вони постійно в педагогічному колесі повсякденних проблем, але подивитися на свою діяльність з ретроспективи, з віддаленості, поглянути на біографії своїх попередників- є дуже цікаво і певною мірою мотивуюче,- вважають автори.

ОКСАНА КУКЛЕНКО, заступник директора Остап»євської ЗОШ, Великобагачанський район
"Це дуже різнопланова робота і тут кожен знайде , погортавши цю книгу, знайде свої перлини. Мені дуже приємно, що і моя малесенька якась робота стала крупинкою серед цих 114 статей."

ТЕТЯНА ДЕМ`ЯНЕНКО заступник директора Малоперещепинської ЗОШ
" нашій школі дуже широко розгортається пошуково-дослідницька робота. У нас створено музей історії школи, де зберігаються матеріали про попередні покоління як вчителів, так і випускників школи."

Книга «Освітнє краєзнавство: біографічні дослідження» вийшла невеликим тиражем, але ті, хто бажає, може ознайомитися з новим виданням на сайті Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти .