Програма «Життя міста»

У розділі: 20565 відео | АрхівRSS
Цуценя Волі шукає нових господарів
231

Цуценя Волі шукає нових господарів

Ось цього маленького собачку звати Воля. Ім*я вибране не випадково, адже саме через стрімке бажання вижити вона витримала страшні умови АТО. Волонтер Наталія Талипова розповідає, мати Волі підірвалась на розтяжці, врятувавши цим групу солдатів, після цього хлопці кормили та оберігали цуценя та її братів і сестричок.

Наталія Талипова-волонтер Полтавського волонтерського корпусу патріотів України
«Наші солдати у зоні АТО за нею доглядали, бачите вони не тільки захищають нашу Україну, але і гарні люди, тому, що практично місяць на їхніх плечах були ці маленькі дітки, доки волонтери не забрали їх у різні куточки України»

Зараз про цуценя піклуються волонтери, але говорить Наталія Талипова, Воля все одно чекає на свої нових господарів.

Наталія Талипова-волонтер Полтавського волонтерського корпусу патріотів України
«Чотирилапий друг, тим більше напередодні Нового року, рік жовтої собаки, я думаю, що кожен заслуговує на свою родину, тим більше таке чудо, як наша чотирилапа дівчинка»

Волі всього 3 місяці, незабаром її стерилізують та зроблять усі необхідні ін*єкції, до нових господарів, вона приїде не сама, а із власною будкою, котру подарують їй волонтери. Усі хто бажає подарувати Волі на Новий Рік родину, говорить благодійниця, можуть звернутися до Полтавського волонтерського корпусу патріотів України.