Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Німецько-українська компанія Воркконсалт відкрила новий офіс у Полтаві
814

Німецько-українська компанія Воркконсалт відкрила новий офіс у Полтаві

Міжнародна компанія «Workconsult»відкрила новий офіс у Полтаві. Головний профіль компанії-розробка або пошук веб-рішень у сфері ринку праці та освіти. Працівники підприємства говорять, на базі офісу незабаром запрацює ІТ-академія та мовні курси, де кожен бажаючий зможе підвищити свій кваліфікаційний рівень. А головна особливість навчання-унікальний підхід до викладання матеріалу за німецькою технологією.

Анастасія Єременко-менеджер по роботі з кандидатами
«Хто може приєднатися-це студенти, учні, люди, яким можливо треба вивчити іноземну мову для свого профілю:лікарі або ІТ-спеціалісти, їм треба підвищити кваліфікацію завдяки іноземним мовам»+2:33-2:39 «Можу сказати точно, що стосовно до системи вивчення іноземних мов ми є першими, флагманами сподіваємося»

Воркконсалт - німецько-українська компанія, що співпрацює з лідером пошуку веб рішень для ринку праці компанією Jobnet.ag., розповідає її засновник Ральф Бультшнідер. Також додає вони зацікавлені у роботі професійних ІТ-спеціалістів та знавців мови саме з полтавської області.

Ральф Бультшнідер-засновник компанії «Workconsult»
«Ми хочемо створити більше робочих місць тут. Тому щоби залучити інвесторів нам необхідно показати потенціал, що в нас багато світлих умів,у нас є 7 університетів, я думаю, що навчають тисячі студентів, розумних людей, що вивчають мови та IT технології. Але їх резюме є невидимі, Полтавський регіон не показує справжню картину ринку праці, що трохи ускладнює залучення інвесторів, тому що, на сьогодні наявність професіональних ресурсів є основним фактором інвестування. Тому, щоб їх візуалізувати, ми маємо веб рішення»

На курсах буде викладатися 12 іноземних мов серед них і Японська та Китайська, по завершенню кожен спеціаліст отримає відповідний сертифікат європейського зразка, говорить Ральф Бультшнідер.

Ральф Бультшнідер-засновник компанії «Workconsult»
«Сертифікати будуть отримуватися лише від спеціалізованих установ, таких ял Гете інститут для німецької мови, Британська рада для англійської мови, Французький інститут для французької мови, Інститут Сервантеса для іспанської та ін.»+5:05-5:14 «Так, будуть отримані визнані сертифікати, наче студенти проходили навчання в тих установах»

Олег Городчанін працює у сфері ІТ, говорить, із радістю буде співпрацювати із компанією «Workconsult» та розробляти з ними спільні проекти.

Олег Городчанін-рекрутер, ІТ-спеціаліст
«В данной ситуации имею возможность с точки зрению обучения молодых ректрутеров для поиска и адаптации персонала в ІТ-компаниях за границей»+1:16-1:29 «Так же я считаю, что много специалистов, которые на сегодняшний день ищут работу, но не могут найти себя, с помощью компании «Workconsult» можно найти то место,Ю где реализовать себя на международных проектах»

Також, зазначили працівники компанії, курси будуть доступні не тільки в навчальних класах але і на дистанційному рівні.