Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
В Полтаві пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року - 2017»
593

В Полтаві пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року - 2017»

Молоді і талановиті вчителі, лікарі, спортсмени та представники інших професій пройшлися червоною доріжкою в Палаці дозвілля «Листопад». Цього вечора вони дізнаються, хто ж стане переможцями конкурсу «Молодь року 2017».

Традиційно конкурс проходить під патронатом міського голови. Як зазначив Олександр Мамай - Полтава багата на талановиту, креативну молодь, яка займає активну життєву позицію та прославляє місто на теренах України і далеко за її межами.

Олександр Мамай Полтавський міський голова
"Приємно все таки, що ті мої особисті започаткування не йдуть в розріз тільки зі словами. І мабуть приємно що це вже 6-й раз поспіль відбувається церемонія нагородження. 00:22 с. + 00:30 с. Кожного року все більше і більше молоді приймають участь в цьому заході. Ми прекрасно розуміємо, що міський голова, головний лікар тієї чи іншої лікарні він можливо фахівець, але не все життя буде на цьому місці. І тому вчасно повинна прийти заміна."

У конкурсі представлені 8 номінацій, за які боролися 24 учасники. Першу відзнаку «Гордість міста» вручив - Олександр Мамай. А отримав її полтавець, котрий на весь світ заявив про міць українських козаків - ставши чемпіоном Європи та Світу з боксу.

"Я з великим задоволенням хочу запросити на сцену людину, яка дійсно прославила всю нашу країну - Олександр Хижняк."

Переможцем в номінації «Приклад відваги» став начальник Управління патрульної поліції Віталій Мельничук. Він разом з колегами, ризикуючи життям, затримали чоловіка котрий зачинився в машині та погрожував патрульним гранатою. Не словом, а ділом. В інтерв’ю журналістам Віталій Мельничук стримано зізнався - не знав, що був заявлений на конкурс.

Віталій Мельничук начальник Управління патрульної поліції Полтави
" Я про себе говорить не люблю і ніколи не любив. Дізнався, що беру участь в конкурсі вже в Інтернеті. Я так розумію, що мою кандидатуру подавало керівництво моє те яке є в Києві, мої підлеглі. Взагалі це було для мене новиною."

А от Альона Лисюк знала, що стане кращим молодим науковим працівником року. Адже за плечима у дівчини 28 перемог у різноманітних конкурсах та 43 публікації наукового характеру.

 Альона Лисюк кращий молодий науковий працівник
"Почала займатись науковою діяльністю на 3-у курсі, мене це одразу зацікавило, щоб якось себе розвивати в якійсь новій сфері."

Розважали присутніх всім відомі виконавці. Серед них учасник телевізійного шоу «Голос країни» - Олександр Клименко.

Зі сцени він підтримав всіх хто цього вечора не отримав омріяної перемоги.

Олександр Клименко учасник телевізійного шоу «Голос країни»
"Часто поразка, часто не вдача вчить нас набагато більшому і дає нам сили для нових звитяг."

Всі переможці отримали спеціальні подарунки - омріяна статуетка «Молодь року - 2017», диплом переможця, сертифікат на 2500 гривень від міського голови та багато інших призів від спонсорів конкурсу.