Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
На Полтавщині розпочалися рейди з протидії незаконним вирубкам та реалізації новорічних ялинок
269

На Полтавщині розпочалися рейди з протидії незаконним вирубкам та реалізації новорічних ялинок

Працівники поліції, лісгоспу та екологічної інспекції об»єднуються заради збереження хвойних насаджень. За незаконні поруби та реалізацію ялинок, на порушників очікують штрафи від 510 до 1 тисячі 700 грн. Спільні рейди стартують по всій території області.

Олег Парфеня, гол. спеціаліст Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства
"Ми з поліцією кожного року практично кожного дня виїжджаємо на ринки, де проводять реалізацію, перевіряємо наявність всіх документів, які мають бути. Також в межах Полтавської області по лісам, де також виявляємо незаконну вирубку дерев."

Павло Пипенко, заступник командира батальйону УПП
"Цей комплекс буде поширюватися зокрема на транспортні засоби, які будуть здійснювати транспортування хвойних дерев за трасою Київ-Харків-Довжанський."

Незабаром розпочнеться масовий продаж новорічних ялинок на стихійних ринках. Національна поліція та природоохоронні органи звертаються до громадян - не купувати зелені красуні сумнівного походженням, адже так вони лише сприяють незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю!

Олександр Костенко, начальник відділу Державної екологічної інспекції в Полтавській області
"В нас запроваджені чіпи або клеюча стрічка на ялинки з відповідною маркеровкою, де зазначається штрих код або інформація цифрова, за якою можна з мобільного телефону перевірити де була вирощена ялинка, звідки вона реалізована, за яких умов."

Минулого року правоохоронці вилучили понад 400 хвойних дерев та відкрили 107 Кримінальних проваджень за незаконну вирубку лісу.