Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Патрульні поліцейські зустрілися із школярами у рамках програми "Кава з поліцейським"
337

Патрульні поліцейські зустрілися із школярами у рамках програми "Кава з поліцейським"

Випили каву та обговорили усі тонкощі роботи поліцейських. У рамках проекту «Поліс» школярі зустрілися з правоохоронцями і мали нагоду поставити питання, які їх цікавлять. Капрал поліції Аліна Кондратенко говорить, мета проекту-налагодити зв*язок між поліцією та суспільством.

Аліна Кондратенко- працівник патрульної поліції
«Щоб діти зрозуміли, що в першу чергу патрульна поліція це не каральний орган і наша мета, щоб діти бачили в нас захисників, щоб вони нам довіряли, щоб вони нас не боялися»

Як працює патрульна поліція, скільки разів стріляли, чи справжній пістолет та як стати поліцейським-ключові питання, які зазвичай ставлять діти, додає Аліна Кондратенко, спочатку малеча побоюється, але зрештою контакт налагоджується.

Аліна Кондратенко- капрал поліції
«Після 15 хвилин ми не можемо навіть закінчити захід, бо у дітей безліч запитань і видно, що вони нам довіряють, там зникла напруга, побоювання»«Обов*язково будемо обговорювати і питання поводження під час дорожнього руху і безпека життєдіяльності, діти самостійно задають питання, як поводити себе в тій чи іншій ситуації, діти цікавляться чинним законодавством»

Самі ж діти раді були прийти на зустріч, хоча, діляться, питання не готували.

Тетяна-гість
«Побачила пост у фейсбуці, що буде проходити така то зустріч, кава з поліцейськими, цікаво дізнатися про роботу поліції і поспілкуватися з ними»

Михайло-гість
«Мені цікаво дізнатися про роботу поліції, про те чим вона кардинально відрізняється від міліції ну і просто цікаво порозмовляти»

Також, присутні отримали у подарунок значки та сувеніри з логотипами патрульної поліції.