Програма «Життя міста»

У розділі: 20568 відео | АрхівRSS
Полтавській центральній районній клінічній лікарні придбали лапароскопічну стійку
680

Полтавській центральній районній клінічній лікарні придбали лапароскопічну стійку

Ось так виглядає лапароскопічна стійка, яку придбали для Полтавської центральної районної клінічної лікарні. Переваги такого обладнання - зазначає директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак - в можливості виконання оперативних втручань без великого розрізу. Використання меншої кількості медикаментів, менша травматизація та вдвічі швидше одужання.


 Віктор Лисак директор Департаменту охорони здоров’я ОДА
"Це сучасні технології, сучасний апарат німецької фірми, який дасть можливість проводити лапараскопічні втручання. Це малоінвазивне втручання, це ті втручання які сьогодні мають малі затрати і дають швидке одужання для пацієнта. "


Ідея придбати сучасну техніку виникла влітку на одні із комісій Полтавської районної ради, під час перерозподілу бюджету на друге півріччя 2017 року. Поспілкувавшись з головним лікарем центральної районної лікарні Олегом Мехетьком, депутати обрали найпотрібніше.

Павло Олєнньов депутат Полтавської районної ради
" Це працювала команда, над цим питанням працювала команда і так як вони до цього відносились - вони піклувались, вони боліли цим питанням. "


Проте коштів для придбання апарату не вистачало. Саме тому чиновники звернулись до народного депутата Юрія Бублика, який залучив понад 2, 5 мільйони гривень з державного бюджету. Зараз в цій лікарні обслуговується весь полтавський та деякі інші райони, тому таке сучасне обладнання дозволить швидко та головне якісно обслуговувати пацієнтів.

 Олександр Бублик Ковалівський сільський голова
" Лапараскопічної стійки, вона коштує 3 100 000 тисяч гривень. Дякуючи Юрію Васильовичу Бублику народному депутату України, він залучив з державного бюджету субвенцію. Потім долучилися районний бюджет частково і обласний бюджет частково. І на умовах спів фінансування така необхідна річ була придбаннв для центральної районної лікарні. "


За словами Олега Мехетька - апарат вже встигли випробувати. Адже лікарі закладу вже мали практику подібних операцій, тільки тепер вони допомагають людям на власному обладнанні.

 Олег Мехетько головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні 

"За допомогою даної нової лапаскопічної стійки ми зможемо надавати відповідну адекватну сучасну медичну допомогу, як мешканцям полтавського району так і мешканцям всієї полтавської області і межах нашого Східного госпітального округо. "


Саме такі апарати -додають медики - потрібні для того, щоб рухатися вперед та розвивати систему охорони здоров’я. Цю думку підтримують і брати Бублики, тому - зазначають - спільними зусиллями будуть намагатися допомагати модернізувати медичну галузь Полтавщини.