Програма «Життя міста»

У розділі: 20568 відео | АрхівRSS
У Полтаві представили ідеї на визначення інноваційної концепції  багоустрою парку "Перемога "
244

У Полтаві представили ідеї на визначення інноваційної концепції багоустрою парку "Перемога "

Новий, сучасний та європейський! Таким має стати Полтавський парк «Перемога». Архітектурні проекти на визначення кращої ідеї організації громадського простору та благоустрою парку « Пермога» були представлені на засіданні «Проведення конкурсів як один із інструментів ефективної реалізації проектів розвитку території». Він був організований у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» КО « Інститут розвитку міста» у співпраці з німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit. За словами керівника проекту» Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіаса Бранда на початку літа минулого року відбулося голосування в якому взяли участь близько 600 жителів міста Полтави та обрали парк «Перемога» місцем, де можливо зробити демонстраційний проект.

Матіас Бранд, керівник проекту »Інтегрований розвиток міст в Україні.»
Слова Матіаса »
» І саме цей демонстраційний проект , який ми будемо впроваджувати спільно з полтавською адміністрацією - це і є частиною нашого великого проекту, створюємо імідж Полтави як Зеленого міста , це частина концепції Зелене місто..»

Даний конкурс надзвичайно важливий для міста Полтави зазначає,-директор КО «Інститут розвитку міста » Полтавської міської ради Юрій Левченко та наголошує - він є наслідуванням того, як треба проводити заходи на Європейському рівні, для втілення кращих ідей в життя міста.
Юрій Левченко, Директор КО «Інститут розвитку міста » Полтавської міської ради
«Територія парку «Перемоги » - це одна тисячна частина всієї території міста Полтави. Але треба всю Полтаву розвивати , скільки парків, скільки скверів.»
«Тому сьогодні ідеї які напрацювали ці чотири учасника, можливо будуть примінені не тільки в пару «Перемоги, а і в других парках і скверах, де починається проектна робота.»


Під час заходу відбулася урочиста церемонія нагородження авторів найкращих ідей. Переможці одержали сучасну комп’ютерну техніку.