Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Торговий центр "Метрополітан" провів внутрішню перевірку пожежної безпеки свого закладу
265

Торговий центр "Метрополітан" провів внутрішню перевірку пожежної безпеки свого закладу

З огляду на трагедію у Кемерові, керівництво торгово-розважального центру «Метрополітан» вирішило вкотре проконтролювати стан пожежної безпеки свого закладу.
Тетяна Соломка, його директор, охоче демонструє готовність до роботи пожежних кранів, вогнегасників, виходів та входів. Говорить - внутрішні перевірки влаштовують регулярно.

Тетяна Соломка, директор ТЦ «Метрополітан»
 «В зв’язку з подіями в Кемерово, ми хотіли донести до полтавців правдиву інформацію з перших джерел про протипожежну безпеку у торгівельному центрі «Метрополітан».

Днями в інтернеті - розповідає пані Тетяна , пішла чутка про недотримання норм пожежної безпеки торгово-розважальним центром. Але запевняє, - тут працює 8 виходів. А з кожного поверху є аварійні , які ведуть на сходи. Ними можна спуститись у разі небезпеки. Додатково є 3 виходи з підвального приміщення.


Тетяна Соломка, директор ТРЦ «Метрополітан»
 «Неправдиві чутки, які ширяться інтернетом взагалі не відповідають дійсності.»
 «Ми відкриті для спілкування, нам не треба готуватися до приходу журналістів. Будь ласка, перевірте нас і будьте певні, що ми безпечні для відвідування.»

Тетяна Соломка запевняє, - «Метрополітан» обладнаний сучасною системою автоматичного пожежогасіння. Є пульт сигналізації виведений на охорону. За допомогою нього, автоматично викликаються пожежники. А на кожному поверсі по декілька вогнегасників.


Також демонструють і по 2 евакуаційні схеми на кожному поверсі.

Тетяна Соломка, директор ТРЦ «Метрополітан»
 «Є датчики, які реагують на задимлення в приміщенні і потім автоматично система через спрінкери гасить водним забором джерело вогню. Також у нас є пожежні крани, які встановлені не в одній кількості на кожному поверсі, які гасять локальну пожежу.»
 «Зовнішня система пожежогасіння представлена пожежними гідрантами, встановленими у каналізаційних люках.»

Дирекція не приховує й акт про введення об’єкту в експлуатацію в частині протипожежної безпеки.